جزئیات فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare و Warzone

جزئیات فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare و Warzone

طبق جدیدترین اخبار بازی، چندر روزی است که فصل چهارم دو عنوان Modern Warfare و Warzone منتشر شده است. حال مروری بر جزئیات فصل چهارم Warzone و Modern Warfare داشته باشیم.

در نهایت فصل چهار این بازی با حاشیه هایی که پیش آمد منتشر شد و قرار است یک نقشه ی جدید به حالت بتل رویال اضافه و Juggernaut را به Warzone بیاورد.

شرکت اکتیویژن فصل چهار این بازی را معرفی کرده و نشان میدهد که حالت ها و سلاح و ویژگی های جدیدی نیز به بخش آنلاین Modern Warfare اضافه شود. موارد اضافی در این فصل شامل حالت های جدید برای تجربه بخش Modern Warfare : MultyPlayer و همچنین برای Warzone میباشد که infinity ward توییتی را در رابط با این مورد منتشر کرده است.

به فصل چهار خوش آمدید! برای بررسی تریلر بر روی این لینک کلیک کنید و برخی از حالت های جدید، نقشه ها و سایر ویژگی های جدید را که انتظار دیدن آن ها را در این فصل داشته را به اجرا دراورید.

جزئیات فصل چهارم Warzone

به عنوان بخشی از محتوای Modern Warfare: Season 4 قسمت Coming soon به عنوان حالت های محدودیت زمانی Juggernaut Royale و BR Realism را به Warzone اضافه میکند. همچنین باید گفت که بخش آسیب رسانی به بازیکن بهبود یافته است.

حال Infinity Ward مشخص نکرده است که در چه زمانی بروزرسانی جدید را برای این دو عنوان (Modern Warfare و Warzone) منتشر میکند اما این استودیو تمایل دارد که هفته ای یک بار اوضاع را تغییر دهد. بنابر این حتما آماده باشید که در این هفته یا هفته های آینده بروزرسانی برای این دو عنوان محبوب منتشر میشود.

در پایان انتظار داریم که استودیو Infinity Ward بتواند بازی را به بهترین نحوه اداره کند و در حجم بروزرسانی های خود تغییراتی انجام دهد.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *