جزئیات تغیراتی که قرار است این هفته بر روی Warzone و Modern Warfare اعمال شود

جزئیات تغیراتی که قرار است این هفته بر روی Warzone و Modern Warfare اعمال شود

طبق جدید ترین اخبار بازی، قرار است که در آخر این هفته تغییرات بازی Warzone با انتشار یک اپدیت اعمال شود. این هفته چه ایتم و عنوان جدیدی در انتظار Call of duty و Warzone میباشد؟

در اینجا مجموعه ای از همه حالت های جدید ، لیست های پخش و بسته های جدید (فاش شده توسط Infinity Ward) که قرار است این هفته به Modern Warfare و Warzone اضافه شود را مشاهده میکنیم. در این هفته جدید  Call of Duty: Modern Warfare و بازی royale Warzone با لیست های پخش جدید و بسته های کوچک تر بار دیگر به روزرسانی می شوند.

اکتیویژن یک مرور کلی از به روزرسانی های جدید هفته در یک وبلاگ خود ارائه داده است که عنوان های آن در قسمت های بعدی مشاهده میکنید .

New Modes And Playlists (حالت های جدید)

با شروع حالت های جدید ، مسابقات Gunfight این هفته دوباره به بازی برمیگردد می گردد. در این حالت تیم های دو بازیکن هر کدام سعی می کنند قبل از اتمام وقت برنده شده، تا یکی از آنها مدعی پیروزی باشند. حتی اگر پیروز مسابقه نباشید، بازهم XP و جوایز دیگری کسب نصیبتان خواهد شد. همچنین باید اضافه کرد که قرار است در این هفته حالت Realism Gun Game بازگردد.

تغییرات این هفته بازی Modern Warfare

در تغییراتی که قرار است  این هفته به Modern Warfare اعمال شود، حالت Bomb Plant Moshpit است. این لیست پخش مجموعه ای از حالت های Search and destroy میباشد (یعنی شبیه به این حالت میباشد). همچنین در Modern Warfare، این هفته حالت های دیگری مانند Dirty Old Houseboat و همچنین حالت معمولی Ground War که در حال چرخش است باقی می ماند.

مود های Warzone که اکنون موجود میباشند عبارتند از : (Solos ، Duos ، Trios و Quad های ۲۰۰ نفره ) که این هفته در بازی باقی می مانند. علاوه بر این ، Plunder Blood Money این هفته برای Quads در ترکیب باقی می ماند.

New Bundles در تغییرات بازی Warzone

بازیکنانی که به دنبال آیتم های جدید برای خرید در Modern Warfare و Warzone هستند می توانند SERE Kit را انتخاب کنند که دارای دو طرح (اسلحه – تفنگ) آلباستر و اسلحه تیراندازی White White – به همراه کارت تلفن جدید است. میباشد.

بسته نرم افزاری جدید دیگر Blood in the Water است و از طریق اسکین اسلحه ای برای Feeding Frenzy استفاده می شود که تصویری از کوسه و دندان های آن را روی آن نشان می دهد که طرح این اسلحه را جذابتر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *