جزئیات آپدیت Realism warzone

جزئیات آپدیت Realism warzone

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است که یک بروزرسانی با عنوان Realism برای Call of Duty Warzone منتشر شود. حال نگاهی بر جزئیات آپدیت realism warzone داشته باشیم.(infinity Ward میگوید این تغییرات موقتی است).

Infinity Ward در توییتر رسمی خود اعلام کرد حلا Battle Royal Quads را قفل کرده است و با سیلی از پاسخ ها و نقد های منفی بازیکنان بخش QUADS را خاموش کرد.

 

به روزرسانی لیست این هفته برای Warzone اکنون برای همه سیستم عامل ها زنده است! نبرد Battle Royal Realism به طور موقط جایگزین Battle Royad Quads میشود.

جزئیات آپدیت realism warzone

Realism Battle Royale اساسا همان حالت بازی است، فقط با محدودیت های اضافی برای ایجاد یک تجربه‌ی جدید میباشد. در این بازی تغییراتی همچون : ضربه زدن و صدمه دیدن از تیر اندازی و یک HUD که باعث میشود بیشتر به نشانه های درون بازی اعتماد داشته باشید.

شما میتوانید در نبرد واقعی رئال در سه گانه مود بازی تجربه کنید.در این صورت باید گفت که infinity Ward این تغییرات را موقتی اعلام کرده است، بنابر این اگر از نبود Quads ناراحت هستید، به زودی این بخش به بازی بازمیگردد (امیداوریم).

این بروزرسانی لیست پخش آخر هفته، یکی دیگر از گزینه های Blood Money را فعال کرده است، علاوه بر اینکه Battle Royal بخش SOLO را به زیر منوی خود منتقل کرد، بخش Scrapyard را از بخش Hardcore را نیز حذف میکند. (امیدواریم باعث ناراحتی طرفداران نشود)

این بروزرسانی سریع اکنون در همه سیستم عامل ها وجود دارد

پول خون را به Warzone اضافه میکند.

بتل رویال SOLO به یک منوی فرعی منتقل میشود

حذف Scrapyard از لیست های پخش هاردکور

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *