توضیحاتی در مورد XCOM: Chimera Squad

توضیحاتی در مورد XCOM: Chimera Squad

طبق آخری اخبار بازی، کمپانی و استودیو بازی سازی Firaxis توضیحاتی در مورد XCOM: Chimera Squad داده است که در ادامه نگاهی بر آن میکنم.

در یک دو روز پیش کمپانی بازی سازی ۲k Games عنوان XCOM: Chimera Squad را معرقی کردند اما طبق خبر ها و گفته های این استودیو به نظر میرسد که این بازی XCOM همیشگی نیست . البته باید گفت که گیم‌پلی این بازی هنوز به صورت Turn-Based و تاکتیکی است و همچنین در کنار آن مکانیکی جدیدی در گیم پلی شاهد خواهیم بود. در این بازی Permadeth حذف و یک بخش جدیدی با نام Breach جایگزین آن شده است و باید گفت که شخصیت های قدیم (دارای نام) هنوز در بازی حضور دارند.

توضیحاتی در مورد XCOM: Chimera Squad

بعد از توسعه‌ی بازی XCOM 2 و بسته الحاقی آن یعنی the War of the Chosen، تیم ما تصمیم گرفت تا تغییرات زیادی را در هسته‌ی اصلی و فرمول‌های همیشگی سری XCOM ایجاد کند تا بتواند، المان‌های جدیدی را در گیم‌پلی این سری بوجود بیاورد که قبلا دیده نشده بودند. در ادامه بازی XCOM: Chimera Squad بوجود آمد و به مرور متوجه شدیم که عرضه‌ی این بازی به عنوان یک بازی فرعی و نه یک دنباله‌ی مستقیم شماره‌دار، تصمیم منطقی‌تری است.

از سمت دیگری Melissa Bell رئیس بازاریابی ۲k Games به یکی از خبرگزاری GamesBeat اعلام کرد که تیم توسعه دهنده ی این عنوان قصد که بازی را به گونه ای طراحی کند که بازی‌‌بازان حرفه ای و تازه کار از تجربه این عنوان نهایت لذت را برده باشند.

ما می‌دانیم که طرفداران زیادی مشتاقانه قصد دارند تا به دنیای سری XCOM بازگردند. ما قصد داریم تا پیچیدگی‌های این سری را در نسخه‌ی Chimera Squad کاهش دهیم تا هم بازی‌بازان جدید بتوانند از آن لذت ببرند و هم تجربه‌ی حرفه‌ای و لذت‌بخشی را به طرفداران همیشگی و حرفه‌ای این سری ارائه کنیم.

این عنوان تا تاریخ ۱۲ اردیبهشت با قیمت ۱۰ دلار در استیم قرار دارد و بعد از آن به ۲۰ دلار افزایش میابد. همچنین تا عرضه ی این بازی تا ۱۸ اردیبهشت به فروش میرسد .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *