توضیحاتی در مورد تاریخ انتشارنسخه بتا بازی CrossfireX

توضیحاتی در مورد تاریخ انتشارنسخه بتا بازی CrossfireX

طبق جدیدترین اخبار بازی، تاریخ انتشار بازی CrossfireX معلوم شد. طبق توضیحات منتشر شده این بازی در ۵ تیر ماه برای کنسول XBOX One منتشر خواهد شد.

سال گذشته در رویداد E3 2019 عنوانی با نام CrossfireX برای کنسول XBOX ONE معرفی و رونمایی شد. سازندگان این بازی اعلام کردند که این عنوان در سال ۲۰۲۰ میلادی عرضه میشود. حال طبق اخبار منتشر شده نسخه بتای این بازی به زودی برای هواداران منتشر میشود. باید اضافه کرد که به تازگی صحفه بتای این عنوان در فروشگاه Microsft راه‌اندازی شده است و ما شاهد تاریخ انتشار بازی CrossfireX البته (نسخه ی بتا) در تاریخ ۲۵ ژوئن (۵ تیر) هستیم و کاربران XBOX ONE میتوانند این بازی را تجربه کنند البته هنوز اعلام نشده است که آیا این سنخه از بازی رایگان میباشد و یا باید مبلغی برای آن پرداخت شود.

توضیحاتی در مورد تاریخ انتشار بازی CrossfireX (در سایت مایکروسافت):

CrossfireX نبردهای هیجان‌انگیز و درگیر کننده‌ای را ارائه می‌دهد؛ جایی‌که دو گروه نظامی خصوصی با یکدیگر وارد نبرد شده‌اند. Global Risk دارای اعضایی است که به جدیدترین تکنولوژی‌های موجود در بازار مجهز شده و به هر قیمتی برای دستورات و امنیت خود می‌جنگند. در آن‌سوی میدان اعضای Black List حضور دارند که مزدورانی سرسخت و کارکشته به‌حساب می‌آیند. آن‌ها فنون و تاکتیک‌های چریکی را به بهترین شکل ممکن آموزش دیده‌اند و رژیم‌های ستمگر در راستای خلق آزادی را از بین می‌برند.

گروه خود را انتخاب کنید و در جریان حالت‌های متفاوت که شامل گیم‌پلی سفت و سخت و طراحی بصری سینمایی می‌شود، مأموریت‌های خود را کامل کنید. 

در پایان انتظار داریم که این بازی به زودی نسخه ی اصلی آن منتشر و طرفداران بیشتری را بخود جذب کرده و آنان را از خود راضی نگه دارد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *