توضیحاتی در مورد بروزرسانی جدید بازی World of Warcraft

توضیحاتی در مورد بروزرسانی جدید بازی World of Warcraft

طبق آخرین اخبار بازی، در بروزرسانی جدید بازی World of Warcraft قرار از تغییراتی در قسمت شخصیت (شخصی سازی) قرار بگیرد و این تغییر امکان دارد برای بسیاری از هوادارن خوب نباشد.

حدود ۱۵ سال از انتشار بازی World of Warcraft می‌گذرد، این عنوان یکی از پر مخاطب‌ترین بازی های روز دنیا تا به امروز بوده است. این عنوان که توسط کپمانی Blizzard سخته شده است با وجود آپدیت های هفتگی که دارد تغییراتی آنچنانی در هیروها و فضای بازی نداشته است. ولی چند روز پیش خبری در مورد این عنوان منتشر شد و موضوع این خبر این است که قرار است در تابستان امسال یک سری ویژگی های به این بازی اضافه شود که میتوان به تغییراتی در کاراکتر بازی و شخصیت و رابط کاربری این عنوان اشاره کرد.

بروزرسانی جدید بازی World of Warcraft

یکی از تغییراتی که در این آپدیت بر روی این بازی اعمال شده است این است که انتخاب نژاد در سمت چپ قرار گرفته است و مسابقات در سمت راست صحفه نمایش داده میشود و دیگر لازم نیست که برای دیدن مسابقه به فهرست و قسمتی دیگر رجوع کرد. شاید برای بسیاری از بازیکنان این عنوان تغییری خوبی باشد که تمامی گزینه های مسابقات در یک صحفه باشد اما برای کاربران تلفن همراه چندان جالب نمیباشد و این باعث ناراحتی بسیاری از هوادارن میشود.

از دیگر تغییراتی که اعمال شده است میتوان به گزینه های سفارش سازی اشاره که که تغییری در آنها به وجود آمده است و به جای استفاده از تابلو برای سفارش سازی میتوان از منو های لغزنده استفاده کرد و کاراکتر خود را شخصی سازی کنید . باید گفت که بسیاری از کاربران این بازی از این تغییرات چنان خوشحال نیستند و خواستار بازگت منوی قبلی این بازی اند.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *