منتشر شدن بازی Doom Eternal بدون قفل Denuvo DRM

منتشر شدن بازی Doom Eternal بدون قفل Denuvo DRM

طبق اخرین اخبار بازی، منتشر شدن doom eternal بدون قفل تایید شده است . یک نسخه از این بازی که در یک سایت برای فروش منتشر شده بود بدون قفل بوده و یک گروه توانستند این بازی را کرک کرده و انتشار دهند .

بازی doom eternal در فروشگاه اختصاصی Bethesda و در استیم با قفل امنیتی Denuvo DRM منتشر میشود تا جلوی کرک شدن و دزدی و یا هر سوء استفاده ای در فایل های بازی را بگیرد. اما طبق اخبار بازی، Bethesda به صورت اتفاقی یکی از exe های بازی را که در لانچر اختصاصی خود منتشرکرده است بدو قفل DRM رها کرده و یکی از کاربران سایت Reddit این فایل را با اسم اورجینال در پوشه های بازی پیدا کرده و اکانت خود مینویسد : من فکر میکنم که بازی Doom Eternal را کرک کرده ام .

منتشر شدن doom eternal بدون قفل

توضیحات BarryGettman در وبسایت Reddit با عنوان منتشر شدن doom eternal بدون قفل Denuvo DRM

وقتی که پوشه اصلی بازی را باز کنید، متوجه یک فایل ۳۶۹ مگابایتی مبتنی بر قفل امنیتی دنوو با نام DOOMEternalx64vk.exe خواهید شد. اما با دنبال کردن مسیر \Doom Eternal\original  یک فایل exe. کوچکتر با حجم ۶۷ مگابایت را پیدا می‌کنید که دقیقاً همین نام را دارد. حالا اگر این فایل را در پوشه اصلی کپی و پیست کنید، عملاً فایل قفل‌گذاری شده‌ی لانچر بازی را با یک فایل بدون قفل جایگزین خواهید کرد.

‌حال طبق این اخبار گفته میشود که این کار اتفاقی نبوده است و یک سری از گیمر هایی که این بازی را بدون قفل دانلود کرده‌اند و میگویند که بازی در مراحل یک تا سوم کرش میکند که باز نمیتوان دلیل این کرش کردن را نداشتن قفل بازی دانست

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *