حرف های کونامی در رابط با ساخت ریبوت بازی Silent Hill

حرف های کونامی در رابط با ساخت ریبوت بازی Silent Hill

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی کونامی تمامی حرف و شایعات منتشر شده در مورد ساخت ریبوت بازی Silent Hill را تکذیب کرد.

در هفته های گذشته اخبار و شایعات زیادی در مورد ساخت ریبوت بازی سایلنت هیل در فضای اینترنت پخش شد و حتی چند منبع تایید کردند که کمپانی کونامی (KONAMI) در حال کارکردن بر روی این پروژه میباشد همچنین نورمن ریداس بازیگر اصلی بازی Death Stranding اعلام کرد که در حال همکاری با هیدئو کوجیما برای پروژه ی جدیدی که شاید عنوان آن مجموعه بازی Silent Hill باشد . همچنین استودیو SIE Japan Studio اعلام کرد که در حال حاظر بر روی پروژه سایلنت هیل مشغول کار هستند اما امروز کمپانی کونامی به صورت رسمی تکلیف این اخبار و شایعات را روشن کرده و جواب پرسش طرفدار های خود را در رابط با ریبوت بازی Silent Hill را این گونه داده است :

حرف های کونامی در رابط با ساخت ریبوت بازی Silent Hill :

ما از تمام شایعات و گزارش‌های منتشر شده، اطلاع داریم، اما بااینکه این پاسخ چیزی نیست که شما طرفداران به شنیدن آن علاقه‌ای داشته باشد، اما به‌صورت رسمی تایید می‌کنیم که هیچکدام از آن‌ها به‌هیچ وجه صحیح نیستند. البته باید توجه داشته باشید که این حرف به‌معنی بسته شدن کامل پرونده سایلنت هیل نیست.

در پایان ما باید منتظر بمانیم که کمپانی کونامی در رابط با silent hill  چه تصمیماتی میگیرند و باید گفت که این پروژه هنوز زنده است . باز این احتمال میرود کوجیما دوباره با کونامی در مورد این پروژه همکاری میکند یا خیر باید منتظر ماند و دید که کونامی چه تصمیماتی در مورد انتشار این گیم میگیرد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *