حذف شدن حالت BR 200 (بخش ۲۰۰ نفره) بازی بتل رویال Warzone

حذف شدن حالت BR 200 (بخش ۲۰۰ نفره) بازی بتل رویال Warzone

طبق جدیدترین اخبا بازی، قرار است که حذف حالت ۲۰۰ نفره Warzone به زودی اعمال شود. حالت BR 200 ازسیستم عامل های PS4 ، Xbox One و PC خارج شده است.

Call of Duty گفته است که: حالت ۲۰۰ نفره Warzone برداشته شده است و جای تعجب ندارد. نوع ۲۰۰ نفره همیشه به عنوان یک حالت محدود به زمان نامگذاری شده بود، و اکنون با جدیدترین بروزرسانی لیست پخش بازی حذف شده است.

در حالی که BR 200 از بین رفته است ، Infinity Ward بخش BR Quads را برمی گرداند و BR Stimulus Trios را به فهرست های لیست پخش Warzone اضافه می کند.

سخنان Infinity ward در مورد حذف حالت ۲۰۰ نفره Warzone

روزرسانی لیست پخش برای #Warzone اکنون در همه سیستم عامل ها منتشر شده است! این بروزرسانی لیست پخش BR 200 را حذف می کند ، BR Quads را به زیرمنو اضافه و BR Stimulus Trios را به ترکیب اضافه می کند!

بروزرسانی BR 200 در تاریخ ۳۰ ژوئن همگام با آپدیت بزرگ Season 4 Reloaded به بازی Warzone اضافه شد، و حدود ۱۰ روز در بازی قابل تجربه بود. اما این امکان وجود دارد که در آینده به این عنوان محبوب بازگردد، اما هنوز بازگشت آن به طور رسمی تأیید نشده است.

BR 200 بزرگترین حالت Warzone تا به کنون بود که بر خلاف BR 150 توانست ۲۰۰ بازیکن را همزمان در نقشه بازی جای دهد و نبرد برای زنده ماندن را سختتر کرد. Season 4 Reloaded همچنین یک حالت جدید به نام  Juggernaut Royale را معرفی کرد که Infinity Ward نیز متعاقباً این بخش را چندی پیش حذف کرد.

علاوه بر این به روزرسانی چدید ، Infinity Ward در این هفته بسته های جدید را به فروشگاه Modern Warfare / Warzone اضافه میکند و یکی از این بسته ها اسکین اسلحه ای میباشد که تفنگ شمارا همانند یک کوسه میکند.

با نگاهی به جلوتر ، شایعه شده است که فصل ۵ Warzone قرار است برخی از تغییرات اساسی را در نقشه اصلی بازی اعمال کند. گفته می شود که تازه سازی نقشه بخشی از چگونگی رونمایی از اکتیویژن از بازی جدید Call of Duty برای سال ۲۰۲۰ است که تصور می شود Black Ops: Cold War باشد.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *