دیلیت اکانت تلگرام ( حذف اکانت تلگرام ) در دو دقیقه

دیلیت اکانت تلگرام ( حذف اکانت تلگرام ) در دو دقیقه

دوری از شبکه‌های اجتماعی چیزی است که باید هر از چندگاهی تجربه کنیم. خیلی از افراد نیز برای این که روی اهداف خود تمرکز بیشتری کنند و در مسیر آن حرکت کنند گاهی اوقات از شبکه‌های اجتماعی دوری میکنند. مانند کنکوری‌ها یا دانشجویان و یا … به هر حال به هر دلیلی که باشد شاید شما هم نیاز داشته باشید که از شبکه‌های اجتماعی خود دوری کنید. یکی از این شبکه‌‎های اجتماعی در ایران تلگرام است که برای دوری از آن یکروش وجود دارد دیلیت اکانت تلگرام یا حذف اکانت تلگرام تنها راه دوری کردن از این مسنجر محبوب است. با تک مگا همراه باشید

مراحل دیلیت اکانت تلگرام یا حذف اکانت تلگرام

مواد لازم : یک قند شکن (VPN) – دسترسی به اکانتی که میخواهید آن را پاک کنید – مرورگر (فایرفاکس یا گوگل کروم )

قند شکن (VPN) و وارد مرورگر خود شوید. و وارد این وبسایت شوید. این وبسایت سایت تلگرام برای دیلیت اکانت یا حذف تلگرام است. بعد از ورود به سایت شما صفحه زیر را میبینید.

حذف اکانت تلگرام

برای دیلیت اکانت تلگرام در قسمت Your Phone Number شماره تلفن اکانتی که می‌خواهید آن را حذف کنید وارد کنید. سپس روی Next کلیک کنید. بعد از این که کلیک کنید بلا فاصله تلگرام برای شما یک پیغام در تلگرام ارسال میکند که در آن یک کد وجود دارد شما برای حذف اکانت به آن کد نیاز دارید پس آن را نگه دارید سپس کادر جدیدی برای شما باز میشود. مانند تصویر زیر :
[highlight color=”yellow”]نکته : شماره خود را با پیش شماره‌ ۹۸+ وارد کنید.[/highlight]

حالا شما باید کدی که تلگرام براش شما ارسال کرده است را در قسمت Confirmation Code وارد کنید. سپس روی Sing in کلیک کنید

دیلیت کانت تلگرام

نمونه کد ارسالی تلگرام برای شما

 

بعد از این که شما کد را وارد کردید شما مرحله اول دیلیت اکانت تلگرام را به اتمام رساندید حال صفحه‌ای جدید برای شما باز شده است مانند تصویر زیر:

حذف اکانت تلگرام

برای Delete account تلگرام شما باید روی گزینه Delete account کلیک کنید. بعد از کلیک کردن شما وارد صفحه‌ای جدید میشید. مانند تصویر زیر:

مرحله پایانی 

حالا شما در مرحله آخر دیلیت اکانت تلکرام هستید. در این قسمت شماره‌ای که میخواهید اکانت آن را حذف کنید نوشته شده است. و کادر بزرگی وجود دارد که شما دلیل ترک تلگرام رو مینویسید. تنها کافی است که روی Delet account کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

در این قسمت شما باید تایید کنید که میخواهید که اکانت خود را با تمام اطلاعات داخل آن پاک کنید برای این کار کافی است تا روی Yes , delete my account کلیک کنید تا تلگرام شما حذف شود.

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *