تاخیر تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 از تاریخ (۱۷ سپتامبر به ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی)

تاخیر تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 از تاریخ (۱۷ سپتامبر به ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی)

طبق جدیدترین اخبار بازی، تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 به تعویق افتاد. حال دلیل این تاخیر تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 را بررسی کنید. (از ۱۷ سپتامبر به ۱۹ نوامبر).

در بیانه ای جدیدی که سایبرپانک در توییتر خود  منتشر کرد، دلیل این دیر کرد را توضیح داده است . همچنین باید گفت که در اطلاعیه جدیدی که توسط شرکت سازنده این بازی منتشر شده است نقل میشود که این عنوان هم از نظر داستان و محتوا و هم از نظر گیم‌پلی کامل میباشد و ساخت آن به پایان رسیده است.

خلاصه ای از بیانه ای که در توییتر Cyberpunk 2077  منتشر شد

اما با چنین فراوانی محتوای و سیستمهای پیچیده در بازی با یکدیگر، ما باید به درستی همه چیز را انجام دهیم، مکانیک بازی را متعادل و اشکالات آنرا برطرف کنیم. درست به نظر میرهد این همان چیزی است که ما میخواهیم .

تاخیر تاریخ انتشار Cyberpunk 2077 از تاریخ (۱۷ سپتامبر به ۱۹ نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی)

این خبر دومین تاخیر را برای آینده سال ۲۰۲۰ نشان دهد هرچند که به اندازه اولین خبر تعویق انتشار آن برای هواداران ناخوشایند نبود. CD Projekt Red قبلا تایید کرده است که عنوان CyberPunk 2077 پس از انتشار اولیه، برای کنسول های نسل نهمی PS5 و XBOX Series X تولید میشود.

حال طبق این اخبار ما باید چند ماه دیگر صبر کنیم تا بازی Cyberpunk 2077 منتشر شود و این موضوع باعث ناراحتی بیشتری از هواداران میشود. اما ما باید خوش بین باشیم که قبل از سال نو میلادی بازی را بدون هیچ مشکلی تجربه خواهیم کرد چون طبق گفته ها توسعه دهنده‌ی این بازی، در حال رفع اشکالات و بالا بردن کیفیت گیم پلی میباشد و ارزش صبر کردن را دارد. در آخر باید منتظر انتشار این بازی بمانیم و ببینیم آیا این عنوان ارزش صبر کردن را دارد یا نه .

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *