تاخیر در انتشار نسخه بتا بازی Madden NFL 21

تاخیر در انتشار نسخه بتا بازی Madden NFL 21

طبق جدیدترین اخبار بازی، قرار است که در هفته های آینده نسخه بتا بازی Madden NFL 21 (بتای بسته) منتشر شود.

EA Sport که یکی از توسعه دهندگان بازی میباشد، در رویداد پخش مسقیم بازی ها اعلام کرد که این بتا قرار است در تاریخ ۲۶ ژوئن منتشر شود، اما EA مجبور شد که انتشار این نسخه از بازی را به هفته های دیگر (تاریخ نامعلوم) به تاخیر بیاندازد.

EA همچنین تایید کرد اگرچه قادر به انتشار نسخه بتا بازی Madden NFL 21 نیست، اما امیدار است که به زودی این عنوان را منتشر و بازیکنان بیشتری را جذب خود کند. اگر میخواهید شما هم یکی از بازیکنانی باشید که این عنوان را تجربه میکنید میتوانید در این لینک ثبت نام کنید و این فرصت را از دست ندهید

نسخه بتا بازی Madden NFL 21

بعلاوه، EA اعلام کرد که مشکلات سنگینی را به نسخه‌ی بتا Madden NFL 21 دعوت کرده است. همچنین باید اضافه کرد که اگر Madden NFL 20 و حالت Ultimate Team را بازی میکنید، ممکن است که به زودی دعوت نامه ای در خصوص NFL 21 برای شما فرستاده شود. EA توضیح داد کسانی که برای تجربه بتای NFL 21  انتخاب شده اند، حق فیلم گرفتن و یا به اشتراک گذاری گیم پلی خود ندارند و کسانی که این کار را انجام دهند اکانت انها اخراج میشود.

گفتنی است که EA از نسخه‌ی بتا NFL 21 استفاده میکند تا کنترل های مختلف بازی و همچنین بازی را مورد آزمایش قرار داده و مشکلات آنرا رفع کند. انتظار داریم که EA با دعوت از بازیکنان حرفه ای بتواند مشکلات بازی را رفع و نسخه ی NFL 21 را بدون هیچ اشکال در گرافیک و در گیم پلی منتشر کند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *