شیرجه عمق Sony به اعماق playstation 5 فردا (چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸)

شیرجه عمق Sony به اعماق playstation 5 فردا (چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸)

بعد سکوت طولانی کمپانی سونی درکورد کنسول جدید خود بالاخره این کمپانی اعلام کرده است که با آقای Mark Cerny به سمت معرفی مشخصات سونی خواهد رفت. و این که این کنفرانس را آقای مارک سرنی ( معمار ارشد playstation 5 ) رهبری خواهد کرد خبر از این میدهد که Sony قصد دارد تمام چیزی‌هایی که باید در رابطه با این کنسول بدانیم را به ما بگویند. معرفی کامل سخت‌افزار و ویژگی‌های پلی استیشن ۵ فردا چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸ ساعت ۱۹:۳۰ اتفاق خواهد افتاد

توییتر رسمی playstation 5 در رابطه با این معرفی اینگونه نوشت : 

فردا در ساعت ۹ صبح اقیانوس آرام ، معمار سیستم PS5 ، مارک سرنی ، شیرجه ای عمیق به معماری سیستم PS5 و نحوه شکل گیری آینده بازی ها ارائه خواهد داد.

با این توییت playstation رسما اعلام کرد میخواهد از این کنسول رونمایی کند البته قبلا پیش بینی‎‌هایی درمورد سخت افزار این کنسول نسل جدید شده بود. و همچنین قیمت این کنسول که باید منتظر ماند و دید که آیا آن پیش بینی‌ها درست هستند یا خیر؟ باید گفت که کنفرانس فردا یکی از مهمترین رویدادهای دنیای یازی‌های کامپیوتری و همچنین کنسول‌ها است. معرفی کامل سخت‌افزار و ویژگی‌های پلی استیشن ۵ فقط محدود به امسال نمی‌شود و ما و همه گیمیرها قرار است چندین و چند سال از این کنسول‌ها استفاده کنیم.

آینده این صنعت بزرگ فردا در دستان کمپانی Sony است. و با نمایش مشخصات این کنسول به بازی سازان نشان میدهد که سقف کارهای آن‌ها باید تا چه حد باشد و به گیمرها نشان میدهد که باید چه چیزهایی از بازی‌ سازان انتظار داشته باشند.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *