کاهش درآمد بازی Fortnite و واکنش اپیک گیمز

کاهش درآمد بازی Fortnite و واکنش اپیک گیمز

طبق اخرین اخبار بازی، SuperData با گزارش های اشتباه و نا صحیح، خود را زیر سوال برد و سازندگان بازی در مورد این گزارش ها شاکی هستند و آنهارا رد کرده اند . همچنین اپیک گیمز میگوید که کاهش درآمد بازی fortnite و کم شدن محبوبیت این بازی شایعه ای بیش نیست .

بازی فورتنایت از روز های اول انتشار تا به امروز توانسته است طرفدار های زیادی را به خود جذب و محبوبیت زیادی را در بین هوادار های خود ایجاد کند. اما در چند مدت پیش یک گزارش از سمت موسسه سوپردیتا منتشر شد که محتوای آن خبر از کاهش درآمد بازی fortnite و کم شدن محبوبیت این بازی میدهد که کمپانی بزرگ اپیک گیمز و سازنده های بازی Fortnite به این اخبار واکنش نشان دادند و SuperDate را زیر سوال بردند.

گزارشی در سایت اینداستری اماده شده است که از کاهش درآمد بازی fortnite چنین سخن میگوید:

سوپردیتا هیچ‌گونه دسترسی‌ای به آمار مرتبط با میزان درآمد بازی فورتنایت ندارد و گزارش‌های این مؤسسه به‌هیچ‌وجه در مورد بازده مالی فورتنایت دقیق نیستند. ما واقعاً متأسفیم که سوپردیتا پشت‌سرهم در حال انتشار آمار اشتباه در مورد فورتنایت است، آن‌هم براساس روش‌های آمارگیری‌ای که اشتباه به‌نظر می‌رسند. هرچند ما به‌سراغ انتشار آمار مرتبط با درآمد حاصل از بازی فورتنایت نمی‌رویم، ولی باز هم اعلام می‌کنیم که آمار سوپردیتا منطبق بر واقعیت نیست.

در هفته ی قبل در آمار سوپر دیتا به کم شدن درآمد فورتنایت اشاره شده است که طبق این گزارشات درآمد این بازی به کمتر از میزان درآمد سال ۲۰۱۷ رسیده است که همین دلیل باعث بیشتر شدن خشم اپیک گیمز شده است .

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *