عنوان Death Stranding از قابلیت DLSS پشتیبانی خواهد کرد ( نیاز به کارت گرافیک NVIDIA RTX)

عنوان Death Stranding از قابلیت DLSS پشتیبانی خواهد کرد ( نیاز به کارت گرافیک NVIDIA RTX)

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی Death Stranding در رایانه های شخصی می تواند به لطف  Nvidia DLSS 2.0 به ۱۰۰+ FPS دست یابد. قابلیت DLSS در Death Stranding بر روی NVIDIA RTX قابل اجرا میباشد.

عنوان محبوب Death Stranding به زودی برای رایانه شخصی منتشر خواهد شد و در صورتی که اگر یک پردازنده گرافیکی GeForce RTX داشته باشید، میتوانید عملکرد بسیار خوبی از این بازی دید.

Death Stranding در تاریخ ۱۴ ژوئیه برای پلتفرم PC منتشر می شود و به بازیکنان رایانه شخصی این فرصت را می دهد تا اوج کار های عالی Hideo Kojima را تجربه کنند. در چند مدت گذشته سیستم مورد نیاز بازی Death Stranding منتشر شد و ما حداقل سیستمی را برای اجرای این بازی را مشاهده کردیم، اما اکنون استودیو بازی سازی ۵۰۵ Games جزئیات بیشتری را در مورد اینکه اگر بازی را بر روی یک کارت گرافیک بسیار قوی اجرا کنید ، چه اتفاقی رخ میدهد را منتشر کرده است.

قابلیت DLSS در Death Stranding

Death Stranding بر روی رایانه از فناوری Nvidia DLSS 2.0 پشتیبانی خواهد کرد، مادامی که شما یک کارت گرافیک قدرتمند مدل GePorce RTX داشته باشید. این بدان معنی میباشد که این عنوان میتواند با نرخ فریم بیشتر از ۱۰۰ در ثانیه و با کیفیت ۱۴۴۰ یا بالاتر از ۶۰ فریم در ثانیه با تصویر ۴K اجرا شود.

به نقل قول از Akio Sakamoto که از کارکنان  Kojima Productions است گفته است که نسخه PC بازی از فناوری NVIDIA بسیار راضی میباشد. Sakamoto در ادامه می گوید: “عملکرد اضافی Nvidia DLSS 2.0 ارائه شده در Death Stranding به گیمرها این امکان را می دهد تا با افزایش تنظیمات گرافیکی و وضوح تصویری ، چشم اندازی بیشتر و جذابی را برای این بازی ایجاد کنند.”

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *