تریلر جدید و مرموز بازی death stranding در توییتر هیدئو کوجیما انتشار داده شد

تریلر جدید و مرموز بازی death stranding در توییتر هیدئو کوجیما انتشار داده شد

طبق اخرین اخبار بازی در تاریخ ۱۹ ماه فوریه هیدئو کوجیما خالق بازی های کامپیوتری تریلر death stranding را با عنوان Coming 2020 انتشار داد که بسیاری از گیمر هارا درگیر خود کرد . ما نمیدانیم که موضوع این تریلر مرموز مرتبط به چه چیزی است آیا این نسخه ی کامپیوتر این بازی است یا بسته ی الحاقی برای پتلفرم PS4  میباشد ؟

تریلر death stranding خبر از چه چیزی میدهد ؟

به تازگی خالق بازی death stranding در حساب توییتر شخصی خود یک ویدویی را با عنوان Coming 2020 انتشار داد. این ویدیو مرموز در سبک دوران جنگ جهانی و یا فیلم ۱۹۱۷ میباشد . دلیل ساختن این ویدیو هنوز مشخص نیست و کسی نمیداند که در سر هیدئو کوجیما چه چیزی میگذرد و چه داستانی برای این گیم ساخته است .احتمال میرود که این تریلر death stranding به نسخه ی PC ربط داشته باشد که در تابستان ۲۰۲۰  انتشار داده میشود و یا یک بسته ی الحاقی برای کنسول نسل هشتمی (PS4) باشد.

تریلر death stranding

همچنین در حال حاظر اطلاعاتی در مورد وجود DLC  برای این بازی توسط کمپانی های سازنده انتشار داده نشده است . آیا این موضوع بر این معنی است که این تریلر همگام با فکری است که در گیمر ها میگذرد و یا بر خلاف این گمان میباشد باید منتظر ماند . کوجیما هیچ اطلاعات و مهفومی را برای این ویدیو فراهم نکرده است و همین باعث شده است که بیشتر هواداران در حاشیه بمانند و در مورد این ویدیو شایعات و حرف های زیادی به زبان بیاورند.

آنطور که میدانیم کوجیما علاقه زیادی به مرموز بودن دارد و همین میتواند دلیل مرموز بودن این تریلر باشد . توسعه ی بازی برای رایانه های شخصی به دست کمپانی بازی سازی Games 505 میباشد و از طرف دیگر این کمپانی هیچ اطلاعاتی در مورد این بازی انتشار نداده است پس میتوان این حدس را زد که انتشار این تریلر خبر از یک بسته ی الحاقی برای پتلفرم PS4 دهد

میتوانید تریلر مرموز این بازی را از این ویدیو ببینید

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *