تاریخ انتشار بازی death stranding دوباره عقب افتاد این بار به دلیل ویروس کرونا

تاریخ انتشار بازی death stranding دوباره عقب افتاد این بار به دلیل ویروس کرونا

بازی Death stranding عنوانی بی نظیر از استدیو KOJIMA PRODUCTIONS که در ۸ نوامبر سال ۲۰۱۹ برای Play Station 4 منتشر شد. و بعد از این که استقبالی باور نکردنی از این بازی به وجود آمد استدیو KOJIMA PRODUCTIONS اعلام کرد که به زودی این بازی برای PC منتشر خواهد شد و تاریخ ۱۳ خرداد ۹۹ را برای انتشار این بازی انتخاب کرد. اما تاریخ انتشار بازی death stranding امروز دوباره تغییر کرد. و استدیو کوجیما پروداکشنز اعلام کرد که دلیل این تاخییر تعطیلی این استدیو به دلیل شیوع ویروس کرونا است.

توییت استدیو کوجیما درمورد تاخیر تاریخ انتشار بازی death stranding

پس از بسته شدن موقت KOJIMA PRODUCTIONS ، ما مجبور شدیم تا ۱۴ ژوئیه سال ۲۰۲۰ راه اندازی رایانه شخصی DEATH STRANDING را به تأخیر بیندازیم تا زمان توسعه بیشتری در بین سفارش های فعلی کار از خانه فراهم شود. با تشکر از همه شما برای صبر و تحمل مداوم شما!

اما داستان این بازی داستان جالبی است که حتما باید آن را تجربه کنید.سازنده بازی افسانه ای rom ، Hideo Kojima ، یک تجربه کاملاً جدید و ژرفدارانه دارد.سام بریج باید دنیایی کاملاً دگرگون شده توسط Death Stranding را دلاور کند. او با حمل بقایای جدا شده از آینده ما در دستان خود ، او به سفری می رود تا یک قدم به یکباره به دنیای خرد شده متصل شود.نورمن ریدوس ، مادس میکلسن ، لئه سیدوکس و لیندسی واگنر با بازی در نقش اصلی بازی می کنند.

از دیگر ویژگی های رایانه شخصی می توان به فریم بالا ، نرخ عکس ، و پشتیبانی از مانیتور ULTRA-Wide اشاره کرد. همچنین شامل محتوای متقاطع از سری HALF-LIFE شرکت Valve است. تاریخ انتشار این بازی به ۱۴ ژوئیه سال ۲۰۲۰ یعنی ۲۴ تیر ۱۳۹۹ تغییر پیدا کرده است

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *