خبری بد اما سازنده درمورد Cyberpunk 2077 تاخیر پنج ماهه

خبری بد اما سازنده درمورد Cyberpunk 2077 تاخیر پنج ماهه

CD Projekt RED با یک Tweet آبی سرد بر تن طرفداران عنوان سایبرپانک ریخت این استدیو علام کرد که بازی Cyberpunk 2077 با پنج ماه تاخیر منتشر خواهد شد. دلیل این تاخیر بهینه سازی بیشتر بازی اعلام شده است. گویا استیدیو CD Projekt RED وسواس خاصی در مورد عنوان تاریخی خود به کار میبرد تا بهترین را به کاربران ارائه کند.

توییت استدیو درمورد بازی سایبرپانک ۲۰۷۷

باید خبر مهمی را در مورد تاریخ انتشار بازی سایبرپانک ۲۰۷۷ با شما درمیان بگذاریم.

سایبرپانک ۲۰۷۷ به زمان انتشار قبلی خود یعنی ماه آوریل نخواهد رسید و تاریخ عرضه‌ی آن به ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ (۱۷ سپتامبر ۲۰۲۰) منتقل می‌شود.

این پروژه در حال حاضر در مرحله‌ای به‌سر می‌برد که کامل شده و قابل بازی است، ولی هنوز نیازمند انجام کارهای بیشتری است. نایت سیتی (Night City) شهری بزرگ، پُر از داستان‌های متنوع، محتویات عظیم و مکان‌های زیادی برای دیدن است و به‌دلیل همین عظمت و پیچیدگی آن، به زمان بیشتری برای تست و تکمیل بازی و برطرف کردن ایرادات و بهینه‌سازی آن نیاز داریم. ما می‌خواهیم سایبرپانک ۲۰۷۷ را به ارزشمندترین تجربه‌ی خود در این نسل تبدیل کنیم و عقب انداختن زمان عرضه‌ی بازی می‌تواند به ما چند ماه با ارزش بیشتر برای تبدیل این اثر به محصولی کامل و بی‌نقص بدهد.

منتظر خبرها و اطلاعات بیشتری از بازی در ماه‌های باقی‌مانده به زمان انتشار آن باشید.

بی‌صبرانه منتظر دیدار شما در نایت‌سیتی هستیم و از پشتیبانی شما متشکریم.

مارچین ایوینسکی، مؤسس سی دی پراجکت و آدام بادوسکی، رئیس استودیو

هر چند این خبر کمی برای طرفداران ناراحت کننده است. اما باید گفت دیدن یک بازی بی نقص ارزش این صبر کردن را خواهد داشت . در کل باید گفت که بسیاری از گیمرها بی صبرانه منتظر این عنوان بزرگ هستند. باید منتظر ماند و دید که این عنوان چه عملکردی خواهد داشت

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *