ایکس باکس رسما از بسته سخت افزاری Cyberpunk 2077 رونمایی کرد

ایکس باکس رسما از بسته سخت افزاری Cyberpunk 2077 رونمایی کرد

طبق اخرین اخبار بازی، ویدیویی از بسته سخت افزاری Cyberpunk 2077 برای کنسول XBOX ONE X منتشر شده است که دارای ویژگی های زیبایی میباشد. همچنین مایکروسافت تریلری زیرزمینی در موضوع با بسته CyberPunk 2077 برای کنسول مایکروسافت (Xbox one x) منتشر کرده است که در ادامه نگاهی بر آن می‌اندازیم.

در این ویدیو میتوان چند ویژگی منحصر بفرد برای این کنسول را دید که عبارتند از LED های بسیا زیبا و پنل های نقاشی شده بر روی دسته ی بازی و کنسول که در تاریکی حالت زیبایی را به خود میگیرد. این تریلر نشان میدهد که این بسته در تاریخ ژوئن ۲۰۲۰ منتشر میشود و شما میتوانید سه ماه زودتر از انتشار بازی این بسته‌ی سخت افزاری را دریافت کنید.

باید گفت که قبل از منتشر شدن این تریلر سایت آمازون از این بسته با عنوان بسته سخت افزاری Cyberpunk 2077 (برای کنسول XBOX ONE X) منتشر کرد که باعث شد دارندگان این کنسول به فکر فرو بروند که آیا وجود این بسته حقیقت دارد یا فقط یک شایعه است .حال با انتشار این تریلر ایکس باکس وان ایکس رسما تایید کرد که این بسته شامل کنسول و بعلاوه کنترلر مخصوص (ایکس باکس وان ایکس) میباشد که در ماه ژوئن منتشر و در لیست خرده فروشی ها قرار دارد. ولی باید گفت که این بسته شامل نسخه ای از بازی نمیشود چون سه ماه زودتر از بازی منتشر میشود.

در اوایل هفته گذشته کمپانی ایکس باکس شروع به طعنه آمیزی این بسته کرد اما مدتی بعد تصمیم گرفت این بسته را رسما معرفی کند. هنوز اطلاعات بیشتری در مورد این بسته منتشر نشده است و قیمت و تاریخ انتشار دقیق آن مشخص نیست اما طبق تریلر میتوان گفت که بسته ای جذاب و زیبا و پرطرفدار خواهد بود.

تریلر بسته سخت افزاری Cyberpunk 2077 برای XBOX ONE X

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *