بروزرسانی بازی CyberPunk 2077 در روز اول انتشار این عنوان منتشر میشود

بروزرسانی بازی CyberPunk 2077 در روز اول انتشار این عنوان منتشر میشود

طبق اخرین اخبار بازی، بروزرسانی بازی CyberPunk 2077 در روز اول انتشار این بازی منتشر و در دسترس قرار میگیرد.

در چند مدت پیش به دلیل شیوع ویروس کرونا کمپانی هایی همچون Naughty Dog عنوان بزرگ و پر طرفدار خود را با نام The Last of Us : Part 2 در حالت معوق شدن قرار داد و طبق گفته های خود این بازی دیرتر منتشر میشود و به مرحله ای رسید که خواستار عودت دادن مبلغ خریداران شد . اما با این شرایط کمپانی CD Projekt Red هنوز بر روی حرف خود تاکید دارد و تاریخ انتشار عنوان جدید خود را عقب نمی‌اندازد گویا که این ویروس سد راه این کمپانی نمیشود .

پایداری این کمپانی بر روی قول و سخن هایش ستودنی است اما باید این را در نظر گرفت که بازی با توجه به دورکاری و شرایط سخت بدون نقص و مشکل منتشر میشود و یا به مشکل میخورد. سخن های یکی از اعضای بخش شرکت مالی این کمپانی را در رابطه با این موضوع را بشنوید:

ما در روند تمرکزمان برروی بازی با برخی مشکلات برخورد کرده‌ایم؛ به ویژه در پروسه‌ی ضبط صدای بازیگران.

با وجود این که ما موفق شدیم بخش‌های وسیعی از صداهای خارج از تصویر را به سادگی ضبط کنیم، اما همچنان تعدادی برداشت نهایی باقی مانده ولی اجازه دهید که خیال شما را از این بابت راحت کنم که در این ارتباط هیچ‌گونه نگرانی وجود ندارد.

وی افزود که :

ما قادریم که‌ آن‌ها را در آینده ضبط نماییم و در قالب یک به‌روزرسانی زمان عرضه در اختیار شما قرار دهیم. پس خریداران می‌توانند بازی را در همان روز عرضه تهیه کرده و با دانلود یک فایل اضافه، تمام بخش‌هایی که پس از آماده‌سازی دیسک‌ها و بسته‌بندی تولید شده‌اند را دریافت نموده و به بازی خود اضافه گردانند.

در ادامه :

درست است که این معضل کمی ما را از انجام کارها باز نگه‌ داشته است، اما این تنها مشکلی است که با آن مواجهیم و برطرف‌سازی آن را در اولیت‌ برنامه‌هایمان قرار داده‌ایم. همان‌گونه که دیگر مشکلات را پشت سر گذاشتیم، این مسئله نیز تاثیر به‌سزایی بر روی پروژه‌ی ما نخواهد گذاشت.

همچنین احتمال انتشار بروزرسانی بازی CyberPunk 2077 و نگرانی های میشل نوواکوفسکی :

در نهایت فکر نمی‌کنیم که در روز انتشار مشکلی به وجود بیاید، اما من کنجکاوم که این اتفاق نقدهای قبل از انتشار بازی را چگونه تحت تاثیر قرار خواهد داد. همه‌ی عناوین بزرگ در روز انتشار خود یک به‌روز رسانی برای از بین بردن باگ‌ها و تثبیت انواع مشکلات دریافت می‌کنند، ولی گمان می‌کنم که مشکل حادث شده برای ما کاملا جدید باشد.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *