CD Projekt Red : نگرانی در مورد بازه ‌زمانی انتشار بازی CyberPunk 2077 نداریم

CD Projekt Red : نگرانی در مورد بازه ‌زمانی انتشار بازی CyberPunk 2077 نداریم

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی بازی سازی CD Projekt Red چندان نگرانی در مورد بازه‌زمانی انتشار بازی CyberPunk 2077 ندارد .

همه کشورها درگیر ویروس کرونا هستند و به دلیل شیوع این ویروس بسیاری از عناوینی که به تازگی معرفی شده اند تاریخ انتشار آنها تاخیر خورده است اما طبق گفته های CD Project Red اطمینان دارد که بازی CyberPunk 2077 در سر موعود گفته شده منتشر میشود و دورکاری و شیوع این ویروس دلیل تاخیر انتشار این بازی نمیشود. باید گفت که ماه های شهریور و مهر همواره ماه های شلوغی برای صنعت گیم بوده است چون بیشتر عناوین مهم و بزرگ در این ماه منتشر میشوند.

جدیدا معاون ارشد استودیو بازی سازی CD Projekt Red در مصاحبه ای که در سایت GameIndustry داشته است اعلام کرد که استودیو ما نگرانی خاصی بابت تاریخ انتشار این بازی ندارد و همیشه این را گفته ایم باز با این حال علاقه ای نداریم که انتشار این بازی را به تاریخ دیگری موکول کنیم .

سخنان معاون ارشد سی‌دی‌پراجکت‌رد در مورد بازه‌زمانی انتشار بازی CyberPunk 2077 :

ما قطعا نمی‌خواهیم که بازی را به تاخیر بی‌اندازیم چرا که بازی دیگری می‌آید و بازه‌ی انتشار کنونی ما را در دست می‌گیرد. شما هرگز نمی‌توانید بازه‌ی انتشاری را بیابید که منحصر به شما باشد. چنین چیزی امکان ندارد. ماه سپتامبر همیشه ماه شلوغ و رقابتی‌ای برای بازی‌های ویدیویی بوده است و ما از این موضوع اطلاع داریم. حتی اگر این ماه کمی بیش از الان هم رقابتی‌تر شود باز هم اشکالی ندارد چرا که ما معتقدیم در حال ساخت اثری هستیم که به یک الزام برای بازی‌دوستان تبدیل خواهد شد. 

بازی دیگری با عنوان Marvel’s Avengers در کنار CyberPunk 2077 در ماه سپتامبر (شهریور) منتشر میشود . باز با این حال انتظار داریم که مشکلاتی برای این استودیو رخ ندهد و بازی سر موعود گفته شده منتشر شود

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *