تایید نشده : یکی از کابران سایت ردیت نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 لو داده است؟

تایید نشده : یکی از کابران سایت ردیت نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 لو داده است؟

Cyberpunk 2077 عنوانی که طبق گفته سازنده یازی یعنی CD Projekt RED قرار است صنعت بازی‌های کامپیوتری را دگرگون کند. اما طبق جدیدترین اخبار بازی کاربری در سایت ردیت با آیدی Sokk650 خبرهای میتوان گفت مقداری غیر قابل باور را در این سایت را منتشر کرده است و ادعا کرده است که تواسته به نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 دسترسی پیدا کند. و آن را در این شبکه اجتماعی منتشر کرده است.

باید گفت که تا حد زیادی این نقشه میتواند درست باشد زیرا بازی Cyberpunk 2077 همانطور که میدانید از بازی رومیزی سایبرپانک ساخته شده است. و میتوان گفت که قطعا CD Projekt RED برای ساخت نقشه بازی از این بازی رمیزی کمک خواهد گرفت. و شاید هم همان نقشه را پیاده سازی کند.

اما این کاربر درباره نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 چه پست هایی گذاشته است؟

 

بالاخره اطلاعات بیشتری از حدس‌هایی که طی این چند ماه داشتیم به دستمان رسید. بله این عکس مورو بی را نشان می‌دهد، و در نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 فضایی حدود ۴ تا ۸ مایلی را می‌بینیم؛ اما نکته اینجاست که این مساحت، اندازه در دنیای واقعی است..

او در ادامه سعی کرد که میزان گسترده بودن این مساحت را با مقایسه این نقشه با نقشه بازی GTA V به کاربران اعلام کند که این مساحت میتواند چقدر بزرگ باشد….

نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077

برای مقایسه، در عکس زیر نگاهی به نقشه‌ی GTA V در کنار نقشه‌ی لس آنجلس بیندازید. قسمت مشخص شده با مربع زرد لوس سانتوس است؛ فضایی که در دنیای بازی ۱۰۰ مایل مربع است ولی در فضای دنیای واقعی فضایی کمتر از ۵ مایل مربع را اشغال می‌کند. می‌توانید خودتان نتیجه‌گیری‌هایی را از این موضوع انجام دهید!

خوب به هر حال باید منتظر ماند و دید که نقشه‌ی بازی Cyberpunk 2077 چقدر به این نقشه شباهت خواهد داشت اما در گذشته نیز نقشه‌های زیادی از این بازی به دست کاربران منتشر شده است. نظر شما چیست؟ آیا این نقشه ها میتوانند به ما بگویند قرار است در چه دنیایی نقش آفرینی کنیم یه خیر؟

بیشتر بخوانید : 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *