بسته های الحاقی CyberPunk 2077 کمتر بازی ویچر ۳ نخواهد بود

بسته های الحاقی CyberPunk 2077 کمتر بازی ویچر ۳ نخواهد بود

طبق آخرین اخبار بازی، کمپانی بازی سازی CD Projekt Red اعلام کرده است که بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 کمتر از عنوان ویچر ۳ نخواهد بود.

در جریان مصاحبه‌ی آقای آدام کیسینکی (رئیس کمپانی CD Projekt Red) اعلام کرد که بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077 نه کمتر، بیشتر از بسته های الحاقی بازی Witcher 3 میباشد. طبق این گفته ها باید گفت که با انتشار این عنوان روز های شلوغی برای استودیو سازنده ی آن انتظار داریم. باید گفت که با انتشار The Witcher 3 تعداد ۱۶ دی ال سی و همچنین ۲ بسته ی الحاقی با موضوع داستانی برای این عنوان منتشر شد.

طبق گفته های مکس پیرز که یکی از طراحان بازی میباشد چند مدت پیش اعلام کرد که کمپانی CD Projekt Red از عنوان The witcher درس هایی گرفته است که بدین صورت است :

بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077

ما از آن(The Witcher 3) چیز‌های زیادی آموخته‌ایم که یکی از آن‌ها مربوط به استراتژی خود درباره‌ی نحوه‌ی ارائه‌ی بسته‌های الحاقی Cyberpunk 2077 می‌شود. ما از آموخته‌های خود از ویچر ۳ در این بازی استفاده خواهیم کرد.

ویچر ۳ با هر آپدیت در زمینه‌هایی مانند UI بهبود چشم‌گیری داشت و تجربه‌ی کاربران از آن بازی بسیار بهتر می‌شد. 

این استودیو اعلام کرد که بخش چند نفره (MultyPlayer) عنوان Cyberpunk 2077 تا قبل از ۲۰۲۲ میلادی منتشر نخواهد شد . همچنین کیسینسکی اعلام کرد که دورکاری بخاطر شیوع ویروس کرونا هیچ لطمه ای به ساخت روند بازی وارد نشده و همچنین وی از تاریخ انتشار در موعود گفته شده تاکید دارد.

از اواسط ماه مارس ما از خانه مشغول توسعه‌ی بازی‌های خود بوده‌ و از تداوم عملکرد خود اطمینان حاصل کرده‌ایم. اهداف ما تغییری نکرده است، ما همچنان تلاش می‌کنیم تا بازی را در ماه شهریور عرضه کنیم. ما با انگیزه عمل می‌کنیم و ابزار‌های لازم را برای رسیدن به هدف خود در اختیار داریم. ما همچنین معتقدیم که استراتژی دیرینه ما برای جلوگیری از بدهی و انباشت ذخایر نقدی ، ما را به خوبی آماده می‌کند تا هر مشکلی را که در این مواقع دشوار وجود دارد، برطرف سازیم.

باید گفت که عنوان Cyberpunk 2077 در تاریخ پنجشنبه۲۷ شهریور (طبق گفته های کمپانی سازنده) برای پلتفرم‌های PS4, XBOX ONE , Google Stadia و PC منشتر میشود.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *