تاریخ انتشار بازی پر طرفدار Crysis Remastered توسط فروشگاه MicroSoft فاش شد (۲۳ ژوئیه)

تاریخ انتشار بازی پر طرفدار Crysis Remastered توسط فروشگاه MicroSoft فاش شد (۲۳ ژوئیه)

طبق جدیدترین اخبار بازی، به طور اتفاقی تاریخ انتشار Crysis Remastered توسط فروشگاه مایکروسافت فاش شد.

فروشگاه مایکروسافت به طور اتفاقی تاریخ انتشار Crysis Remastered را فاش کرده است ، که زودتر از حد انتظار ما میباشد. درایورهای کامپیوتر خود را آپدیت کنید ، فن خنک کننده کامپیوتر خود را بررسی کنید و در صورت لزوم امکانات دیگری را به کامپیوتر خود اضافه کنید، زیرا Crysis Remastered در ۲۳ ژوئیه منتشر می شود. باید اضافه کرد  اولین گیم پلی Crysis Remastered این چهارشنبه ، اول ژوئیه منتشر میشود.

اولین تریلر برای عنوان Remaster در ماه آوریل پس از چند هفته منتشر شد، اما در واقع بخش اعظمی از بازی را نشان نداد. اما ما امیدواریم که تریلر گیم پلی که در چند روز آینده منتشر میشود چیز بیشتری از یک تریلر باشد. همه‌ی ما میدانیم این عنوان تقریبا ۱۳ سال است که منتشر شده است. بنابر این احتمال دارد که این گیم پلی بیشتر  جنببه نمایش گرافیکی را به بازیکن نشان دهد.

تاریخ انتشار Crysis Remastered

پس ما به احتمال زیاد چیزهای جدید زیادی را در قسمت گیم پلی نخواهیم دید. امیدوارم که این Remaster بهتر از نسخه اصلی باشد ، که با توجه به مدت زمان طولی از انتشار آن میگذرد ولی کامل نبود. باید اضافه کرد که بجز بالا رفتن گرافیک بازی احتمال دارد که برخی از سلاح ها یا توانایی های Crysis 2 یا Crysis 3 برای سرگرمی اضافه شود. همچنین این نیز امکان دارد که راه های بیشتری برای اتمام اهداف و مأموریت اضافه شود. هنوز هیچ چیز تا انتشار این گیم‌پلی معلوم نیست.

در هر صورت ،بخش گرافیکی این بازی میتواند ستودنی باشد. یکی از دلایل اصلی جذابیت Crysis Remastered این است که نسخه اصلی، گرافیک سخت افزاری را به چالش میکشاند و اوج عملکرد کارت گرافیک شما را می سنجد. برخی از رسانه های میگویند برای این که بازی را در بالاترین گرافیک تجربه کنید باید کارت گرافیک خود را عضلانی تر کنید (یعنی به سیستم سخت افزاری بالایی نیاز دارد).

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *