منتشر شدن بازی پر افتخار Crysis Remastered برای کنسول Nindendo

منتشر شدن بازی پر افتخار Crysis Remastered برای کنسول Nindendo

طبق جدیدترین اخبار بازی، بازی Crysis Remastered برای نینتندو نیز منتشر میشود. به تازگی عکسها ای با عنوان  Crysis Remastered Nintendo Switch قبل از  انتشارتریلر گیم پلی این عنوان منتشر شده است. اولین عکسهای Crysis Remastered Nintendo Switch منتشر شدند باید گفت کفت نسخه ی کنسول Nintendo از کیفیت بالایی برخوردار است.

بعد از آنکه فروشگاه مایکروسافت تاریخ انتشار Crysis Remastered را در ۲۳ ژوئیه فاش کرد، Nintendo eShop اکنون نشان داده است که بازی در حال اجرا و آزمایش بر روی Nintendo Switch میباشد. همچنین باید گفت که استودیو بازی سازی Crytek تاریخ انتشار و اولین گیم‌پلی Crysis Remastered را به تاخیر انداخته است.

بازی Crysis Remastered برای نینتندو

چهار تصویر زیبا از بخش های مختلف بازی منتشر شده است. مشخص نیست که آیا این تصاویر حالت دستی یا کنسول را نشان می دهند، بنابراین عملکرد تصاویر در دنیای واقعی ممکن است کمی متفاوت باشد. به هر حال ، اولین تصویر ، نمایش می دهد که شخصیت بازی دارای اصلحه های دوتایی (در هردو دست اسلحه) در کنار ساحل میباشد ، فقط به آن HUD (منظره) نگاه کنید. مطمئن هستیم که با این گرافیک میتوان به جزئیات شاخ و برگ ها و همچنین بازتاب نور از آب دریاها و سواحل موجود در بازی پی برد. باید گفت که این بازی برای سال ۲۰۱۳ است و در آن زمان هم از کیفیت بالایی برخوردار بود.

تصویر بعدی کمی زیباتر تر از حالت اول است، مه در جنگل ایجاده شده که این حالت بسیار زیباست. اگر هیچ چیز دیگری نباشد، این عکس ها به طور کلی بهتر از آنچه در انتشار اولیه دیدیم میباشد. باید اضافه کرد بازی Crysis Remastered برای نینتندو به زودی منتشر خواهد شد.

یک عکس منظره در فضای باز دیگر وجود دارد ، این بار با یک تفنگ روپوش دار ،ما گمان میکنیم که اخرین عکس نهایی که نشان دهنده بخش هایی از های پایگاه بیگانه میباشد. در اینجا سطوح و جلوه های مختلف زیادی وجود دارد و بسیار خوب و با کیفیت نظر می رسند. از نظر قدرت، کنسول سوئیچ بسته به نوع عمل شما برای اجرای بازی، در جایی بین PS3 و PS4 قرار گرفته است ولی میتوان گفت که این کنسول بهتر از عملکرد یک بازی در PS3 به نظر می رسند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *