کرونا به استودیو Kojima Production رسید

کرونا به استودیو Kojima Production رسید

طبق اخرین اخبار دنیای بازی، کرونا به استودیو هیدئو کوجیما رسید و باعث تعطیلی این استودیو شد چون تست ویروس کرونای یکی از کارمندان این شرکت مثبت اعلام شده است .

Kojima Production یکی از استودیو های موفق بازی سازی میباشد که توسط آقای هیدئو کوجیما رهبری میشود و توانسته است با منتشر کردن بازی Death Stranding موفقیت زیادی را کسب کند و بیشتر در بین هوادارن خود محبوب شود. حال کوجیما با انتشار رسمی یک اعلامیه تایید کرده است که یکی از کارمندان خود به ویروس کرونا مبتلا شده . این کارمند در روز ۲۰ مارس در محل کار خود حاظر نبوده و از سمت آن کارمنده به کارکنان این استودیو منقتل نشده است اما هیدئو کوجیما اعلام کرد که استودیو را موقتا تعطیل میکنیم .

کرونا به استودیو هیدئو کوجیما رسید :

ما درحال همکاری نزدیکی با اداره بهداشت عمومی هستیم. آن‌ها به ما اطلاع دادند، از آنجایی که این کارمند در زمان شروع بروز علائم بیماری در دفتر کار خود حاضر نبوده، بقیه کارمندان Kojima Productions تماس نزدیکی با او نداشته‌اند و برای همین تعطیل کردن استودیو الزامی نیست

 در ادامه :

هرچند، ما در استودیو Kojima Productions مستقلا تصمیم گرفته‌ایم که این قانون پیشگیری را برای حفظ سلامت کارکنان و طرفداران خود تصویب کنیم.

قانون پیشگیری که در سخن های کوجیما گفته میشود به منظور حفظ و نظارت بر روی سلامتی کارمندان ضد عفونی کردن محل کار و همچنین دورکاری (کارکردن در خانه) میباشد. یاید گفت که استودیو های زیادی بخاطر این ویروس به مشکل برخورده و پروژه های آنها به بعد موکول شده است و باعث دورکاری در نبود امکانات کافی شده است.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *