شکایات کاربران نینتندو سوییچ از Fortnite ترند هشتگ RipFortnite

شکایات کاربران نینتندو سوییچ از Fortnite ترند هشتگ RipFortnite

طبق اخرین اخبار بازی، شکایات کاربران نینتندو سوییچ از Fortnite و استفاده از هشتگ RipFortnite نشان میدهد که این بازی مورد انتظار کاربران نینتندو سویچ نیست و آنهارا نا امید کرده است.

تعداد زیادی از کاربران نینتندو سوییچ در شبکه های اجتماعی از هشتگ RipFortnite استفاده نموده اند البته دلیل این نوع هشتگ این است که طرفداران این بازی در کنسول نینتندو سوییچ قصد رساندن خواسته های خود به گوش سازنده های این بازی میباشد و باید گفت که این داستان به کاربران نینتندو سوییچ ختم نمیشود بلکه بسیاری از افراد دیگر در شبکه اجتماعی توییتر از این عنوان استفاده کردند و آنها پیوستند تا این هشتگ ترند شود.

عنوان Fortnite سه سال پیش برای پلتفرم نینتندو سویچ منتشر شد تا دارندگان این کنسول بتوانند این بازی را تجربه کنند . این عنوان در اوایل انتشار برای این کنسول استقبال خوبی از این بازی کردند و تا مرز ۲ و نیم بازی‌کن در ۲۴ ساعت اول برای این بازی ثبت کردند . اما اکنون میبینیم که صدای کاربران این کنسول درآمده و شرایط کنونی این بازی باعث شکایات کاربران نینتندو سوییچ از Fortnite شده است و تا کنون سی هزار نفر از هشتگ RipFortnie در شبکه های اجتماعی ثبت کرده اند و روز به روز در حال افزایش میباشد. دلیل این اعتراضات به Matchmaking و سرور های این بازی مرتبط میشود.

در اخرین نسخه ی این بازی Matchmaking مهارت بازیکنان را در نظر گرفته و هم رده های خود را مقابل هم قرار میدهد یعنی به نحوی طبق دسته بندی مهارت های بازیکنان سرور آنهارا به هم متصل میکند. این دلیل باعث شده است که کاربران زیادی از پلتفرم های مختلف به سرور های Epic Games شکایت کنند.

چند نمونه از شکایات کاربران نینتندو سوییچ از Fortnite و واکنش هایی به ترند شدن هشتگ RipFortnie

thatdenverguy: متاسفانه شاهد ترند شدن هشتگ RipFortnite هستیم. البته عقیده‌ی من براین است که Epic می‌تواند به‌وسیله‌ی ارتباط با بازی‌بازان، این موضوع را مدیریت کرده و به این قائله خاتمه دهد. همچنین، متاسف هستم که جامعه‌ی بازی‌بازان Fortnite در حال کوچک‌تر شدن است، اما بدون شک می‌توان از این روند جلوگیری کرد.

TrehvrL: ترند شدن این هشتگ، من را یاد سیاهچاله‌ای انداخت که در انتهای قسمت اول دیدیم و این موضوع، شروعی برای پایان Fortnite خواهد بود.

Just__Jerome: بسیاری از بازی‌بازان وضعیت کنونی Fortnite را فاجعه‌بار می‌خوانند و ادعا می‌کنند که دیگر آن را تجربه نخواهند کرد. اما چند ساعت بعد پروفایل کاربری آن‌ها در بازی را در حالت آنلاین می‌بینیم!.

zkaygb: کاش Fortnite به روزهای اوج خود بازگردد.

PrimoPumpkin2: بالاخره آن روز که ترند شدن هشتگ RipFortnite را با چشمان خودم ببینم فرا رسید؛ چیزی که پیش از این رخ دادنش از نظر من غیر ممکن بود.

NotRyft: واقعاً Fortnite به پایان راه خود رسیده است؟

آیا واقعا پایان بازی Fortnite برای پلتفرم نینتندو سوییچ رسیده است و یا اپیک گیمز به خواسته های بازی‌بازیان این کنسول رسیدگی میکند. باید منتظر ماند و واکنش Epic Games را دید.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *