تیم cloud 9 به آغوش بازی dota 2 بازگشت نگاهی به ترکیب جدید این تیم

تیم cloud 9 به آغوش بازی dota 2 بازگشت نگاهی به ترکیب جدید این تیم

تقریبا دو سال پیش بود که تیم cloud 9 اعلام کرد که دیگرد در بازی dota 2 و مسابقات آن هیچ گونه فعالیتی نخواهد داشت. اما روز پیش تیم CLOUD9 در توییتی اعلام کرد که با ترکیبی جدید به این مسابقات باز خواهد گشت.

توییت Cloud9 در این رابطه

بعد از دوسال با ترکیبی جدید و قدرتمند به Dota 2 بازگشتیم ترکیب تیم ما :

  • Skemberlu
  • vtFαded
  • MISERY
  • FrancisLee
  • pieliedie

اما آیا این ترکیب میتواند ترکیب قدرتمندی باشد؟ باید گفت که این ترکیب یک ترکیب با تجربه در کنار بی تجربگی است. بازیکنی مانند Misery بازیکن پوزیشن ۳ این تیم خواهد بود این بازیکن دانمارکی تیم cloud 9 با تجربه بالایی که دارد میتواند این تیم را به سوی پیشرفتی باور نکردنی ببرد. اما از طرفی دیگر vtfaded به اندازه‌ی Misery باتجربه نیست اما میتوان گفت که بازیکن بسیار باهوشی است. این بازیکن قبل از این تیم در تیم EHOME lan فعالیت میکرد. اما از سوی دیگر skemberlu با این که ۱۹ سال دارد یک بازیکن باتجربه و پخته است. و نمایش های به یاد ماندنی در تیم Geek.fam از خود به نمایش گذاشت این بازیکن فیلیپینی از این پس در تیم cloud 9 بازی خواهد کرد.

تیم cloud 9 با انتخاب pieliedie روح با تجربگی و هوشمندی را در تیم خود دمیده است. اگر شما طرفدار forward gaming در سال ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بودید نباید نمایش های زیبای این بازیکن سوئدی را فراموش کرده باشید و حتما این بازیکن باهوش را به خاطر می‌آورید. اما با این حال francis lee بازیکن آمریکایی فیلیپینی این تیم یک بازیکن تقریبا گمنام است و قبلا در تیم هایی مانند SG.ESPORTS و Pain X بازی کرده است. و نمیتوان راجب این بازیکن قضاوتی کرد.

تیم cloud 9 و آینده

به هر حال این تیم برای این که به یک قدرت در dota 2 تبدیل شود نیاز به تمرین و هماهنگی بسیار بالایی دارد. این تیم باید با رقیب‌هایی مانند OG – Secret و… رقابت کند و برای این کار نیاز به هماهنگی بسار بالایی دارد.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *