اطلاعات جدیدی در مورد نسخه سوم بازی های baldur’s gate انتشار شده است

اطلاعات جدیدی در مورد نسخه سوم بازی های baldur’s gate انتشار شده است

طبق اخرین اخبار بازی، نسخه سوم بازی های baldur’s gate در رویداد E3 2019 معرفی شد. بر خلاف دو نسخه ی قبلی این بازی که توسط استدیو Bioware ساخته شد نسخه ی سوم آن قرار است توسط استدیو Larian توسعه و انتشار داده شود . حال در جریان PAX East 2020 یک تریلر و اطلاعات بیشتری در مورد نسخه سوم بازی های baldur’s gate مطرح شده است .

همچنین دیوید والگریو تهیه کننده ای بازی مصاحبه ای را با سایت Eurogamer داشته است که در مورد توسعه بازی اشاره کرده و گفته است استدیو لارین تیم خود را برای توسعه بازی Baldur’s Gate 3  اماده کرده است و اشاره نموده که این بازی یک عنوان AAA میباشد.

David Walgrave در مورد نسخه سوم بازی های baldur’s gate این چنین میگوید :

من Baldur’s Gate 3 را یک بازی AAA می‌نامم. این بازی از یک بودجه‌ی مخصوص برای عناوین AAA و یک تیم توسعه‌دهنده‌ی بازی‌های AAA برخوردار است. استودیوی ما به طور کاملاً مستقل فعالیت می‌کند. ما فردی را نداریم که نیاز به صحبت با آن داشته باشیم. با این حال باید با شرکت Wizards of the Coast در رابطه مواردی که می‌خواهیم انجام دهیم، به توافق برسیم. اما آن‌ها ایده‌های خلاقانه‌ای را به ما پیشنهاد دادند و نیاز هست تا آن‌ را بررسی کنیم. رابطه‌ی تیم ما با آن‌ها (Wizards of the Coast) بسیار خوب است و در مورد هیچ چیزی با آن‌ها مشکلی نداریم. من واقعاً فکر نمی‌کنم که بتوان Baldur’s Gate 3 را بدون این که بگویید یک بازی AAA خواهد بود، توسعه داد.

همچنین توضیح داده است که بودجه ی بازی از گوگل استادیا تامین میشود که برای این پتلفرم قابلیت هایی همانند استریم دارد :

ما از سوی گوگل استدیا به خوبی حمایت شدیم، اما چیزی وجود ندارد که آن‌ها بتوانند در مورد بازی بگویند. ما با استدیا توافقات و ضرب‌الاجل‌های مشخصی داریم، اما بیشتر آن‌ها مربوط به موارد فنی هستند. آن‌ها از ما می‌خواهند تا از چند ویژگی اساسی استدیا پشتیبانی نماییم و ما نیاز داریم تا نشان دهیم که می‌توانیم آن را انجام دهیم. این اساس کار است.

طبق گفته ها نسخه سوم بازی های baldur’s gate از بزرگترین پروژه های لارین میباشد . و گفته میشود که این بازی برای کنسول های نسل حاظر آماده نمیشود و قرار است که امسال ۲۰۲۰ بازی عرضه شود.

بیشتر بخوانید: 

 

منبع :
برچسب ها :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *