کپکام توضیحات بیشتری در مورد ویژگی‌های شهر راکون سیتی در Resident Evil 3 Remake داد

کپکام توضیحات بیشتری در مورد ویژگی‌های شهر راکون سیتی در Resident Evil 3 Remake داد

طبق جدیدترین اخبار بازی | بازی Resident Evil 3 Remake یکی از عنواینی که بسیاری منتظر انشار آن هستند. این بازی در ۱۵ فرودین ۹۹ توسط Capcom سازنده بازی منتشر خواهد شد. بعد از موفقیت زیاد Resident Evil 2 Remake و فروش فوق‌العاده آن بعید نبود که Capcom به سمت ریمیک بازی رزیدنت اویل ۳ برود و این کار ار نیز انجام داد. اما به تازگی آقای پیتر فابیانو (Peter Fabiano) از کپکام، در مصاحبه با مجله‌ی رسمی اکس‌باکس (Official Xbox Magazine) توضیحات قابل توجه زیادی در مورد ویژگی‌های شهر راکون سیتی در Resident Evil 3 Remake داد که این توضیحات به شرح زیر است

شما این بار در شهر راکون سیتی می‌توانید اکتشاف‌های بسیاری را انجام دهید. ما این شهر را از ابتدا ساخته‌ایم. در نسخه‌ی جدید راکون سیتی برخی اشارات به نسخه‌ی اصلی وجود دارد، اما به طور کلی شهر از نو طراحی شده است. شما می‌توانید به برخی فروشگاه‌های خاص وارد شوید و مواردی را مشاهده کنید که قبلاً نمی توانستید آن‌ها را ببینید. اشتباه نکنید، این بازی یک عنوان جهان باز نیست، اما شما می‌توانید چیزهای زیادی را کشف نمایید.

وی در ادامه افزود :

خوشبختانه طرفداران نسخه‌ی اصلی Resident Evil 3 از طراحی مجدد ویژگی‌های شهر راکون سیتی بسیار تحت تاثیر قرار خواهند گرفت. در نسخه‌ی بازسازی، توجه زیادی به جزئیات شهر شده است. شما پوسترهایی را در شهر خواهید دید که همه‌ی آن‌ها ادای دینی به دهه‌ی ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰ میلادی است.

من فکر می‌کنم این موارد برای افرادی که نسخه‌ی اصلی را در آن زمان تجربه کردند و در آن دوره بزرگ شده‌اند، بسیار سرگرم‌کننده است. البته مطمئناً برای افراد تازه وارد نیز جالب خواهد بود.

ویژگی‌های شهر راکون سیتی در Resident Evil 3 Remake و تاثییر آن بر طرفدارن

به نظر میرسد کپکام تمرکز ویژه‌ای درمورد بازسازی شهر راکون سیتس کرده است که این برای طرفداران بسیار قابل تقدیر است اما از طرفی ویژگی‌های شهر راکون سیتی در Resident Evil 3 Remake میتواند خود تقطه قوت این بازی باید به هر حال باید تا ۱۵ فرودین ۹۹ باید منتظر این بازی هیجان انگیز باشیم.

بیشتر بخوانید : 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *