جزئیات آپدیت ۱۳ ژوئن Call of duty Warzone

جزئیات آپدیت ۱۳ ژوئن Call of duty Warzone

طبق اخرین اخبار بازی، در دو روز گذشته آپدیت Patch برای Call of Duty Warzone منتشر شد. حال نگاهی بر جزئیات آپدیت ۱۳ ژوئن Call of duty Warzone داشته باشیم.

عنوان های Call of duty Moder Warfare و Call of Duty Warzone در تاریخ ۱۳ ژوئن آپدیتی را برای همه سیستم عامل ها (PS4 و XBOX ONE و PC) منتشر کرده است. این آپدیت تغییرات و اصلاحات جزئی را در بازی رفع کرده است. این آپدیت همانند بروزرسانی فصل ۴ نیست بنابر این حجم کمتری نسبت به آپدیت قبلی خود دارد.( به دلیل اینکه Patch از سمت سرور میباشد هنگام دانلود بلافاصله نصب میشود).

طبق توئیتی که توسط infinity Ward منتشر شد، آپدیتی که در تاریخ ۱۳ ژوئن برای این عناوین آمد، چند اشکل کوچک را برطرف میکند همانند : بازیکنان دیگر در نقشه Scarpyard نمیتوانند به بیرون از نقشه بروند و اتفاقات درون مسابقه با فرکانس مناسب در Warzone رخ نمیدهد.

توییت infinity Ward در رابط با جزئیات آپدیت ۱۳ ژوئن Call of duty Warzone

برای رفع چند اشکال در ModernWarfare و Warzone اکنون یک پچ  در حال منتشر شدن میباشد.

رفع مشکل برای جلو گیری از خارج شدن از Scarpyard

رفع اشکالات Battle Pass برای بازیکنانی که نمیتوانستند از محتوای قفل شده استفاده کنند .

فرکانس وقایع درون مسابقات را که در Warzone اتفاق میافتد برطرف میشود

بعضی از بازیکنانی که Battle Pass را خریداری کرده بودند نمیتوانستند بعضی از محتویات باز شده را استفاده کنند . اکنون این مشکل رفع شده است. اخیرا فصل ۴ Warzone  و Modern Warfare منتشر شده است و شخصیت جدیدی با نام Captain Price معرفی کرده است (هرچند برای طرفداران سری Call of Duty این شخصیت بسیار آشنا میباشد). همچنین امکان دارد که در آینده ای نزدیک Battle Royal این بازی حالت ۲۰۰ نفره را به خود اضافه کند.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *