آیا قابلیت اسپلیت صحفه (تقسیم صحفه) برای Call of Duty Warzone وجود دارد؟

آیا قابلیت اسپلیت صحفه (تقسیم صحفه) برای Call of Duty Warzone وجود دارد؟

قابلیت اسپلیت صحفه Warzone (تقسیم صحفه) آیا وجود دارد یا نه مروروی بر این موضوع می کنیم.

با انتشار بازی Call of Duty Warzone  هوادارن زیادی مجذوب این بازی شدند و برای بیشتر هوادارن بازی وارزون این سوال بوده است که آیا اسپلیت صحفه (دونفره با یک سیستم یا کنسول) وجود دارد یا خیر و ما به این سوال پاسخ میدهیم . باید گفت که برای این بازی ( تقسیم صحفه) وجود ندارد و نمیتوان دو نفر همزمان با یک دستگاه مشغول به بازی شوند. و همچنین باید اضافه کرد که بازی Call of Duty Warzone در حالت اسپلیت صحفه کار نمیکند و غیر ممکن است چون این عنوان از این قابلیت پشتیبانی نمیکند.

قابلیت اسپلیت صحفه Warzone

ولی باید اضافه کرد که جای نا امیدی برای این موضوع نیست چون عوان هایی همانند Fortnite مدت زیادی است که این قابلیت را به بازی اضافه نکرده است و امکان اسپلیت کردن در این بازی هم وجود ندارد. اما باید گفت اگه Warzone به همین موفقیت خود ادامه دهد و درخواست ها برای تقسیم صحفه زیاد باشد امکان دارد که Activation این خواسته را برآورد، و به بازی با انتشار یک آپدیت اضافه کند.

هنوز دلیلی مبنی بر اینکه چرا این بازی در اول قابلیت اسپلیت صحفه را ندارد منتشر نشده است و معلوم نیست ولی باید گفت که این قابلیت برای نقشه ای که همزمان ۱۵۰ نفر مشغول بازی کردن هستند کمی دشوار خواهد بود و نیاز به متور های توسعه دهنده ی بهتری خواهد بود . در پایان باید گفت که تنها قابلیتی که این بازی دارد قابلیت میان پلتفرمی (Crossplay) است که میتوانید بدون این که سیستم عامل ها و یا پلتفرم ها مهم باشند میتوانید با هم در یک سرور مشغول به تجربه‌‎ی بازی شوید.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *