جزئیات منتشر شده در مورد بروزرسانی امنیتی Warzone

جزئیات منتشر شده در مورد بروزرسانی امنیتی Warzone

طبق آخرین اخبار بازی، infinity Ward جدیدا بروزرسانی امنیتی Warzone برای مقابله با متقلبان (چیتر ها) برای پلتفرم رایانه های شخصی منتشر کرده است که باید برای ادامه بازی حتما باید این بروزرسانی انجام گیرد. افرادی که از نسخه ی رایگان call of duty Warzone استفاده میکنند باید برای تایید هوییت usetwo-Factor وارد حساب خود شده و این مراحل را انجام دهند.

کمپانی infinity Ward توسعه دهنده و سازنده‌ی عنوان محبوب Warzone، برای امنیت بازی و مقابله با متقلبان در نسخه ی رایگان بر روی رایانه های شخصی اقداماتی را انجام داده است و یکی از این اقدامات شامل بروزرسانی امنیتی Warzone میباشد که حتما بازیکنان باید بازی را بروزرسانی کنند.

طبق گفته های کمپانی infinity Ward این بروزرسانی و usetwo-Factor گام دیگری برای امنیت بیشتر بازیکنان میباشد . باید اضافه کرد که کسانی که از بازی Call of Duty : Modern Warfare وار بخش Warzone  میشوند نیاز ندارند که تایید هوییت کنند و میتوانند طبق روال قبلی وارد بازی شوند . ( این بروزرسانی جدید ۲FA فقط برای PC منتشر میشود).

توییت Infinity Ward در مورد بروزرسانی امنیتی Warzone 

به روزرسانی امنیتی : ما احرار هوییت دو مرحله ای پیام کوتاه را برای کاربران جدید رایانه های شخصی Warzone را داده ایم، که یک گام جدیدی برای تامین امنیت بیشتر بازیکنان میباشد و میتوانند به راحتی مشغول به بازی‌کردن شوند

با رسیدن تعداد بازیکنان Warzone به ۶۰ میلیون نفر همیشه تعدادی متقلب نسبت به این رقم وجود خواهد داشت و همیشه این اتفاق برای عنوان های محبوب Batlle Royal همانند PUBG و Fortnite افتاده است و همواره کمپانی سازنده های این عنوان در حال مبارزه با متقلبان بوده اند. حال با نگاهی به جلو Infinity Ward قصد دارد که ی یک ویژگی گزارش دهنده برای حالت تماشا قاتل (Spect) و تماشاگر به بازی اضافه کند. طبق آمار منتشر شده تا کنون ۷۰ هزار متقلب در بازی شناسایی و از بازی منع شده اند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *