تاریخ آغاز فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

تاریخ آغاز فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد

عنوان Call of duty Modern Warfare عنوانی که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد و دوباره به سری Call of duty مخصوصا سری Modern warfare جانی دوباره بخشید. اما در حالی فصل دوم به پایان میرسد که میتوان گفت Activision و Infinity Ward شروع موفقی در سال ۲۰۲۰ داشتند و توانستند مخاطب‌های Call of duty را دوباره امیدوار کنند. اما بازی Modern Warfare 2: Campaign Remastered منتشر شد تا امسال یک سال فراموش نشدنی برای Cod فن ها باشد. اما سوالی که داریم است تاریخ آغاز فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare مشخص شد اما کی؟

طبق گفته‌های Activision فصل سوم این بازی در روز چهارشنبه، هشتم آوریل ۲۰۲۰ (۲۰ فروردین‌ماه ۹۹) منتشر خواهد شد. اما چه چیزهایی به بازی اضافه خواهد شد. به گفته این کمپانی در این بازی در فصل سوم شاهد بازگشت مپ‌های Backlot از Call of duty Modern Warfare و همچنین Village از بازی Call of duty Modern Warfare 3 به بازی‌ Modern warfare 2019 خواهیم بود.

اما در زمان شروع فصل دوم این بازی شاهد چه بودیم و این فصل چگونه گذشت؟ در فصل دوم شاهد بازگشت مپ Rust به این بازی بودیم همچنین اضافه شدن حالت محبوب بتل رویال این بازی یعنی Call of duty: Warzone بودیم که آغاز فصل سوم برای Modern Warfare با شخصیت‌های جدید آغاز فصل دوم بازی محبوب Call of Duty: Warzone هم خواهد بود. و قطعا ما با تغییرات گسترده‌ای هم در این بازی رو به رو خواهیم شد. تاریخ آغاز فصل سوم Call of Duty: Modern Warfare نیز تغییری نخواهد کرد.

بیشتر بخوانید : 

 

 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *