بازیکنان کنسول در Call of duty: Warzone برای فرار از چیترها CrossPlay را خاموش میکنند.

بازیکنان کنسول در Call of duty: Warzone برای فرار از چیترها CrossPlay را خاموش میکنند.

بازی Call of Duty: Warzone عنوانی که کمتر از چند ماه از انتشارش میگذرد و بر روی پلتفرم‌های Play Station 4 و xbox one و همچنین PC منتشر شده است. و میتوان گفت یک بازی کراس پلتفرم کامل است. به این معنی که افرادی که از PC بزای اجرای این بازی استفاده میکنند میتوانند به راحتی با دوستانشان که دارای کنسول هستند بازی کنند. اما چیترها (متقلب‌ها) در Call of duty Warzone داد این بازیکنان را در آورده‌اند. طوری که افرادی که از کنسول برای اجرای این بازی استفاده میکنند قابلیت Cross Play را غیر فعال میکنند. اما چندی پیش Activision اعلام کرد که :

اکنون برای محافظت از Warzone در مقابل متقلب ها (چیترها) ، بیش از ۷۰،۰۰۰ کاربر در سراسر جهان را کاملا اخراج ( Ban ) کرده‌ایم . ما همچنان به روزرسانی های امنیتی اختصاصی را مستقر می کنیم و کار برای بهبود گزارش های بازی ادامه دارد. ما به زودی جزئیات بیشتری را به اشتراک می گذاریم. ما در حال تماشا هستیم. تحمل ما برای تماشای چیترها ( متقلب‌ها ) صفر است.

با این حال ، طبق جدیدترین اخبار بازی بازیکنان همچنان از سایر توانایی های ممنوعه شکایت دارند که چیترها (متقلب‌ها) در Call of duty Warzone می توانند به طور خودکار به سر دشمن شلیک کنند ، از پشت دیوارها شلیک کرده و بدون لگد اسلحه بازی کنند. Subreddits های مختلف Call of Duty با کلیپ های چیترها که از طریق killcam Modern Warfare و حالت دیدنی Warzone در معرض دید قرار گرفته اند ، و باعث شده‌اند تا کاربران این بازی بسیار ناراضی باشند

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *