حالت بتل رویال call of duty modern warfare شایعه یا واقعیت؟

حالت بتل رویال call of duty modern warfare شایعه یا واقعیت؟

پیرو جدیدترین اخبار بازی چند روز پیش یعنی در ۱۱ فوریه فصل دوم بازی call of duty modern warfare منتشر شد. فصل جدید همراه با اسلحه‌های جدید و مپ های جدید و همچنین کارکتر محبوب Ghost عرضه شد. مانند هر آپدیتی دیگر از بازی‌ها اما نکته جالب تریلر فصل دوم این بازی اشاره‌هایی به حالت بتل رویال call of duty modern warfare بود. که در تریلر بازی سربارها با هواپیما روی یه مپ بزرگ که شباهت زیادی به مپ های battle royale داشت پرواز میکردن و چتر نجات وارد اون میشدن.

از آن جایی که بازی Call of duty black ops 4 با انتقاد های شدیدی در مورد قسمت بتل رویال خود مواجه شد و از طرفی تمام رقبای بازی Call of duty دارای بتل رویال‌های محبوبی بودند از جمله battlefield V و از آن جایی که این سبک بازی روز به روز چه بین کاربران موبایل چه بین کنسول‌ها و PC محبوب و محبوب‌تر میشد. جای خالی این سبک در سری بازی‌های Call of duty به شدت حس میشد.

infinity ward به این نتیجه رسیده که حالت بتل رویال میتونه محبوبیت بازی modern warfare رو بیشتر و بیشتر کنه. همچنین میتونه این بازی رو مثل پابجی یا حتی فورتنایت در بین طرفداران تبدیل به main game کنه. از طرفی تجربه‌ای که موفقیت بازی کال آف دیوتی موبایل به سازندگان و توسعه دهندگان این سری داده میتونه در محبوبیت و بهتر شدن سطح بتل رویال call of duty modern warfare کمک کنه.

این تصویری که به عنوان مپ بتل رویال بازی کال آف دیوتی در شبکه‌های اجتماعی دست به دست میشه ولی اگه کمی به اون دقت کنید میفهمید که هم فرودگاه هم استادیوم در تریلر فصل دوم به وضوح مشخص شدن.به هر حال این شایعات روز به روز به سمت واقعیت سر میخورن

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *