حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare فردا در دسترس قرار خواهد گرفت

حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare فردا در دسترس قرار خواهد گرفت

بعد از شایعات زیادی که در مورد حالت Battle Royale بازی Call of Duty: Modern Warfare وجود داشت. و عده‌ای میگفتند که این بازی به سمت حالت بتل رویال خواهد رفت و عده‌ای دیگر در سمت دیگر مخالف این قضیه بودند. بعد از شروع فصل دوم Call of Duty: Modern Warfare این قضیه از شک به سوی یک آینده صد در صدی رفت و همه منتظر این بودند که Activision رسما حالت Battle Royale را تایید کند اما گویا این کمپانی قصد یک سوپرایز زیبا را داشت و تا حد زیادی هم موفق شد.

حالت Battle Royale بازی Call of Duty: Modern Warfare کی و با چه حجمی؟

طبق جدیدترین اخبار بازی و خبر رسمی که از سمت Activision منتشر شده است حالت Battle Royale بازی Call of Duty: Modern Warfare با نام Call of Duty: Warzone رسما معرفی شد و طبق اطلاعاتی که به دست ما رسیده است این حالت ( Battle Royale ) در بازی Call of Duty: Modern Warfare بسیار گسترده تر خواهد بود چرا که این حالت در این بازی با غریب به ۱۵۰ بازیکن در یک نقشه انجام خواهد شد که میتوان گفت بزرگترین حالت بتل رویال بین تمام بازی ها در این سبک است و از طرفی دیگر این حالت با نام بزرگ کال آف دیوتی نیز گره خورده است که خود محبوبیت بسیار بالاتری را ایجاد میکند.

Activision اعلام کرده است که این حالت فردا یعنی ۱۰ March با یک آپدیت ۱۹ الی ۲۵ گیگابایتی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت و اعلام کرد که این حالت برای تمامی بازیکنانی که این بازی را خریداری کرده‌اند رایگان خواهد بود. طبق خبرهایی که به دست تیم تک مگا رسیده این احتمال هم وجود خواهد داشت که این حالت به صورت یک بازی جداگانه در دسترس کاربران قرار بگیرد که فعلا این نظریه در حد یک شایعه است. به هر حال خریداران این بازی میتوانند فردا از حالت Battle royale بازی لذت ببرند.

یک مود جدید نیز در راه است؟

در غارت ، مسابقه برای جمع آوری بیشترین پول نقد درون بازی با غارت در نقشه ، از بین بردن دشمنان برای سرقت پول نقدی و انجام قراردادهای درون مسابقه انجام می شود

به نظر میرسد که Activision موفق به پنهان کردن یک مود دیگه از بازی شده که احتمالا Plunder یا همان غارت نام داره. همان طور که در بالا میخوانید پیامی که اکتیویژن به مخاطبان خودش ارسال کرده اصلا رنگ بویی از حالت بتل رویال نداره چرا که در حالت Battle royale هیچ کدوم از پلیرها به دنبال غارت کردن نیستند و فقط به فکر این هستند که آخرین باز مانده باشند. اما پیامی که Activision ارسال کرده به این معناست که یا این کمپانی تغیرات زیادی در این سبک داده یا این که به فکر انتشار یک مود جدید به غیر از حالت بتل رویال بازی Call of Duty: Modern Warfare به نام احتمالی Plunder یا غارت هست. به هر حال باید منتظر باشیم و ببنیم

بیشتر بخوانید

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *