بازی call of duty modern warfare 4 هدیه‌ای برای بازیکنان نسخه بتا کنار گذاشته است

بازی call of duty modern warfare 4 هدیه‌ای برای بازیکنان نسخه بتا کنار گذاشته است

دادن هدیه‌هایی که هر گیمری را به وجد می‌آورد یکی از استراتژی‌های قدیمی افزایش فروش است. هر کمپانی بازی سازیی یک سری هدیه ها به بازیکنان نسخه بتای خود میدهد. برای مثال همین infinity ward در Black Ops 4 یا Call of duty WWII هدیه‌های زیادی به بازیکنان نسخه بتا و کسانی که پیش خرید کرده بودند داد. اما امروز خبری منتشر شد که بازیکنان نسخه بتای بازی call of duty modern warfare میتوانند با رسیدن به سطح ۱۰ در نسخه بتا از بازی کردن با The Hammer Shotgun لذت ببرند.

[megadesc]

شما میتوانید تمام اخبار مربوط به COD : ModerWarfare 4 را از اینجا دنبال کنید

[/megadesc]

طبق جدید ترین اخبار دنیای بازی ها به گفتی کمپانی infinity ward کاربران نسخه بتا میتوانند بلوپرینت اسلحه The Hammer Shotgun دریافت کنند. همچنین میتوانند آن را با رد دات یا صدا خفه کن و دیگر آیتم ها آن را شخصی سازی کنند. میتوانند The Hammer Shotgun را ی عنوان اسحله میانه در کنار اسلحه‌های دیگر استفاده کنند و از آن لذت ببرند.

به نظر میرسد که The Hammer Shotgun یک هدیه‌ی اختصاصی برای بازیکنان نسخه بتا باشد. اما نمیتوان گفت که صد در صد این اسلحه یک هدیه‌ی اختصاصی است و شاید با پایان یافتن نخسه بتا این اسلحه نیز کنار برود. به هر حال باید منتظر ماند و دید
البته باید بگویم چشم انتظاران بازی call of duty modern warfare آنقدر زیاد بوده‌اند که این نسخه نیازی به این سری تبلیغات ها ندارد. هر چند فروش بیشتر هیچ کمپانی بازی سازی را ناراحت نکرده و نمیکند. به شخصه از طرفداران سفت و سخت سری بازی‌های call of duty modern warfare بوده و هستم و باید بگویم حتی اگه این جوایز هم نبود سراغ پیش خرید این نسخه میرفتم.
به هر حال این جوایز کسانی که پیش خرید نکرده‌اند را دو به شک میکند. ولی اگر علاقه‌ای به نسخه بتا نداشتید میتوانید منتظر نسخه اصلی این بازی در ۲۵ october باشید.

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *