بازی Call Of Duty: Modern Warfare 4 طوفانی با نسخه بتای خود به راه انداخت

بازی Call Of Duty: Modern Warfare 4 طوفانی با نسخه بتای خود به راه انداخت

دقیقا ساعت ۲۱:۳۰ تاریخ ۹۸/۰۶/۲۸ بود که نسخه بتای بازی Call Of Duty: Modern Warfare برای کسانی که این بازی را پیش خرید کرده بودند در دسترس قرار گرفت. البته فقط بخش مولتی پلیر و چند مود محدود همین کافی بود تا بفهمیم اینفینتی وارد و اکتیویژن چه اثری خلق کردند. در حالی که خیلی از طرفداران سری بازی های Call of duty از این سری نا امید شده بودند. مدرن وارفار ۴ رنگی دوباره به رویای آنان بخشید.

سری بازی‌های Call Of Duty: Modern Warfare را میتوان جز پرطرفدارترین بازی های جهان دانست. البته این پرطرفدار بودن تصادفی نیست. به نظر خود من و دوستانم بخش داستانی این سری بازی‌ها بهترین دیالوگ ها محبوب‌ترین شخصیت‌ها مانند Ghost – Cpt.Price – Mactavish – Sandman – Soap و… را دارد. و داستانی پیوسته در سه نسخه متوالی سری بازی Call Of Duty: Modern Warfare را به نکه قله‎‌ی قلب‌های گیمرها برده است.

بازی Call Of Duty: Modern Warfare

طی چند سال اخیر کال آف دیوتی محبوبیت خود را روز به روز از دست میداد. هرچند نسخه هایی که منتشر میشد بد نبودند اما دقیقا مشکل اینجاست کال آف دیوتی نباید خوب باشد. انتظار طرفداران از این مجموعه بازی ها فقط و فقط عالی بودن است. بگذریم که Black Ops 4 حتی یک داستان کوچک نیز نداشت! و به سمت سبک Battle Royal رفت تا محبوبیت کال آف دیوتی روز به روز کمتر شود.

اما دیشب اینفنیتی وارد و اکتیویژن دوباره دل طرفداران خود را با نسخه بتای مدرن وارفر ۴ به دست آوردند. با این که فقط توانستیم قسمت مولتی پلیر را در چند مود و مپ محدود بازی کنیم اما در یک کلمه باید بگم بی نظیر بود. گیم پلی عالی شوتینگ عالی طراحی و ساخت کارکتر ها عالی صداگذاری عالی و… هیچ نکته بدی در نسخه بتا دیده نمیشد.

اسحله‌های قسمت مولتی پلیر بازی Call Of Duty: Modern Warfare

بازی Call Of Duty: Modern Warfare اسلحه های بسیار زیادی دارد اما جای چند اسلحه هنوز خالی است. یکی UMP-45 اسلحه افسانه‌ای MW2 و دیگری ACR اسلحه افسانه‌ای MW3 به شخصه معتقدم جای این دو بسیار خالی است. و حتما باید اضافه شودند. از طرفی دیگر گیم پلی فوق العاده‌ی بازی‌ بهترین در بین بازی های شوتر است. هر چند یک سری باگ ها در بازی دیده میشود اما با توجه به این که نسخه بتا منتشر شده است. عملکرد خیلی خوب و قدرتمندی داشته است.

بازی Call Of Duty: Modern Warfare

آدرنالبن خون خود را بالا ببرید 

در مدرن وارفار ۴ یک اچیومنت اضافه شده است. که به شکل یک آمپول است که با تزریق آن به خودتان میتوانید با سرعت بیشتری بدوید و همچنین دشمنان شما باشد تعداد تیر بیشتری را برای کشتن شما صرف کنند.

دوستان خود را نجات دهید

در بازی این امکان برای شما فراهم شده است که در جند مود دوستان خود را ریوایو کنید تا دوباره وارد بازی شوند این اکان در نسخه های قبلی Modern warfare این امکان وجود نداشت.

[megapros]

نقاط قوت نسخه بتا بازی MW4

  • صدا گذاری عالی برای اسلحه ها انفجار ها و …
  • صدای بی سیم کاملا واقعی که جذابیت بازی را بیشتر و بیشتر میکند
  • امکان چت صوتی در داخل بازی
  • کراس پلتفرم بودن

[/megapros]

[megacons]

نقاط ضعف نسخه بتا بازی Call Of Duty: Modern Warfare

  • بالانس نبودن برخی اسلحه ها مانند MP5
  • کوچک شدن بیش از حد چت باکس
  • باگ های گرافیکی تقریبا زیاد ( برای نسخه بتا چیز زیاد عجیبی نیست )

[/megacons]

[megadesc]

شما میتوانید تمام اخبار مربوط به Modern Warfare 4 را در تک مگا از اینجا دنبال کنید

[/megadesc]

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *