تریلر Modern Warfare 2: Campaign Remastered لو رفت بررسی این تریلر

تریلر Modern Warfare 2: Campaign Remastered لو رفت بررسی این تریلر

بعد از خبرهایی که تایید نشده بودند یک خبر تایید شده تمام طرفداران سری بازی‌های Call of Duty مخصوصا سری Modern Warfare را شاد کرد. باید گفت که در حالی که انتشار نسخه Remaster عنوان تکرار نشدنی Modern Warfare 2 با خبرهایی مانند “شایعه : انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered فردا ( ۱۱ فرودین) ” فقط در حد شایعه مانده بودند انتشار تصادفی یک تریلر از یک منبع معتبر به ما خبر از این داد که Modern warfare 2 نه تنها حتما منتشر خواهد شد. بلکه سایت‌های معتبر زیادی اعتقاد دارند که این بازی فردا یعنی ۱۲ فرودین ۹۹ منتشر خواهد شد. به هر حال تریلر Modern Warfare 2: Campaign Remastered لو رفت و این خبر خوش را به ما داد شما را به دیدن این تریلر زیبا دعوت میبکنم.

باید گفت که ساخت این بازی به اتمام رسیده است ( از این بایت باید کاملا مطمعن بود) اما چطور این تریلر منتشر شد؟ داستان انتشار این تریلر بسیار طولانی است اما خلاصه آن به این صورت است که نمایندگی فروشگاه Play station در برلین آلمان به صورت اتفاقی این تریلر را منتشر کرده است و بعد از دقایقی این تریلر را کاملا حذف کرد. اما همین کافی بود که تریلر Modern Warfare 2: Campaign Remastered لو رفت.

گفته میشود که این بازی فردا ( ۱۲ فرودین ۹۹ ) بزای کنسول‌های Play station 4 و xbox و همچنین PC منتشر خواهد شد. اما اگر هم این بازی فردا منتشر نشود باید گفت که این بازی ۱۰۰% تایید شده است و نه تنها تایید شده است بلکه پروسه ساخت این بازی به طور کل به اتمام رسیده است. و به زودی منتشر خواهد شد.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *