شایعه : انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered فردا ( ۱۱ فرودین)

شایعه : انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered فردا ( ۱۱ فرودین)

عنوان بی نظیر و تکرار نشدنی Call of duty: Modern Warfare 2 عنوانی که سالهاست تعداد زیادی از گیمرها را محو خود کرد. داستانی بی نظیر در کنار داستانی که نصفه کاره مانده بود و در آخر نیز با عنوان Modern warfare 3 به اتمام رسید. از طرفی بخش مولتی پلیر (آنلاین) این بازی با نقشه‌هایی که کمتر در سری‌های بعدی دیده شد. همه و همه این تعریف ها را کنار هم بگذارید Modern Warfare 2 کم نظیر یا حتی بی نظیر میشود نه؟ اما شایعه انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered فردا ( ۱۱ فرودین ) کسانی را که با این بازی زندگی کردند را دوباره زنده کرده است.

در پی اخباری که از Modern Warfare 2 Remastered منتشر شده است از رده‌بندی سنی Modern Warfare 2 Remastered که توسط یک سایت خارجی منتشر شد تا شایعه و سوال بزرگ این که آیا Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ساخته خواهد شد؟ همه و همه را فراموش کنید. کاربر پر آوازه سایت ردییت که اطلاعات کاملا درستی درمورد Call of duty: Warzone منتشر کرد شایعه انتشار Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered فردا ( ۱۱ فرودین ) منتشر کرد

این کاربر در این مورد اینگونه نوشته است :

من با Okami13_ صحبت کردم و طبق گفته‌های او، Modern Warfare Campaign Remastered در روز دوشنبه ۳۰ مارس (۱۱ فروردین) منتشر می‌شود.

این بازی توسط تیم سابق Infinity ward ساخته شده بود که در بین تمام نسخه‌های سری بازی Call of duty بهترین نمرده را از کاربران و منتقدان گرفت.

بیشتر بخوانید : 

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *