ساخت بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول نسل نهمی زمانبر است

ساخت بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول نسل نهمی زمانبر است

طبق آخرین اخبار بازی، ساخت بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول زمان زیادی را میخواهد و بر خلاف تصور بیشتری از هواداران در زمان انتشار کنسول های نسل نهمی این بازی منتشر نمیشود.

CD Projekt Red اعلام کرد که کسانی که نسخه کنسول XBOX ONE را خریداری کنند میتواند این عنوان را بدون پرداخت هیچ پولی بر روی XBOX X Series داشته باشد و میتواند این بازی را بر روی کنسول نسل نهمی خود تجربه کند. ولی طبق این گته ها بیشتری از بازی‌بازان تصور کردند که همزمان با انتشار کنسول نسل نهمی این بازی هم منتشر میشود اما کمپانی CD Projekt Red تایید کرد که بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول های نسل نهمی منتشر میشود اما نه در زمان عرضه ی سخت افزاری این کنسول ها.

سخن های یکی از اعضای گروه ریاست بخش مالی استودیو CD Projekt Red در مورد ساخت بازی Cyberpunk 2077 برای کنسول های نسل نهمی :

آن نسخه‌ای از بازی که خریدارهای نسخه‌ی ایکس‌باکس وان بازی Cyberpunk 2077 از همان روز عرضه‌ی کنسول Xbox Series X بدون نیاز به خرید مجدد اثر به آن دسترسی دارند، نسخه‌ی نسل هشتمی بازی است. اما نسخه‌ی نسل نُهُمی Cyberpunk 2077 و آپدیتی که نسخه‌ی نسل هشتمی بازی را روی ایکس‌باکس سری ایکس تبدیل به نسخه‌ی نسل نُهُمی آن کند، احتیاج به زمان بیشتری برای ساخت دارند. اگر هم سونی خبر از وجود یک ویژگی مشابه با این ویژگ در پلی استیشن ۵ بدهد، نسخه‌ی نسل هشتمی «سایبرپانک ۲۰۷۷» بدون نیاز به خرید مجدد از همان روز عرضه‌ی PS5 قابل اجرا روی این دستگاه است و دیگر تنها باید برای از راه رسیدن نسخه‌ی نسل نُهُم یا آپدیت تبدیل‌کننده‌ی نسخه‌ی نسل هشتم به نسخه‌ی نسل نُهُم صبر کند.

نسخه‌ی کاملا نسل نُهُمی و قدرتمندتر بازی که برای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد، در زمان عرضه‌ی این کنسول‌ها در دسترس نیست. در حقیقت ما اکنون حتی آمادگی لازم برای اعلام زمان انتشار این نسخه‌ی Cyberpunk 2077 برای دو پلتفرم نام‌برده را نداریم.

باز طبق این گفته ها آیا با انتشار این عنوان برای کنسول های نسل نهمی شاهد تغیرات عمده ای از بازی خواهیم بود یا بازی با همان شیوه و داستان برای این کنسول ها منتشر میشود. باید منتظر ماند.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *