آقای رندی پیچفورد وبسایت Kotaku را یک وبسایت دروغین برای کسب درآمد خواند و آنرا متهم کرد

آقای رندی پیچفورد وبسایت Kotaku را یک وبسایت دروغین برای کسب درآمد خواند و آنرا متهم کرد

طبق اخرین اخبار بازی، مدیر عامل کمپانی گیرباکس قسمتی از گزارش های نادرست در مورد پاداش‌های بازی Borderlands 3 را بی اخلاقی شمرد و گزارشی در توییتر خود منتشر کرد که در ادامه مروری بر آن میکنیم .

مدیر عامل کمپانی گیرباکس آقای رندی پیچفورد وبسایت Kotaku را یک وبسایت دروغین برای کسب درآمد خواند و آنرا متهم کرد.

Jason Schreier سردبیر سابق سایت kotaku اعلام کرد که از (توسعه دهندگان بازی BorferLands 3) شنیده است که مدیر عامل کمپانی گیرباکس آقای رندی پیچفورد مانع پرداخت پاداش‌های بازی Borderlands 3 که قبلا وعده داده بود میشود. بعد از انتشار این گزارش کارگردان این عنوان به سمت LinkedIn برای دفاع از حقوق شرکت گیرباکس عازم شد و گزارش طولانی برای توضیح حقایق منتشر کرد.

توییت رندی پیچفورد در مورد پاداش‌های بازی Borderlands 3 و اظهاراتش:

در مقاله‌ی مربوط به گزارش پاداش توسعه‌دهندگان Borderlands 3 ادعا شده است که منابعی ناشناس این اخبار را گزارش داده‌اند و در یک جمله به شخص سوم تاییدکننده‌ی برگزاری جلسات اشاره می‌کند اما فقط دو منبع تأییدکننده‌ی برگزاری جلسات وجود دارند: بیانیه‌های شرکت گیرباکس و مسئول روابط عمومی که اینگونه‌ اخبار را منتشر می‌کند. پس مشخص می‌شود این گزارش حقیقت ندارد.

هر آن چه که در این گزارش خوانده‌اید توسط شخصی نوشته شده است که از توجه شما سود می‌برد و به خاطر برانگیختن خشم شما که باعث می‌شود این گزارش را برای دیگران هم به اشتراک گذارید، پاداش دریافت می‌کند. آن گزارش نادرست است. لحن و تضاد درون‌مایه‌ی گزارش به هدف خودش خیانت می‌کند. این گزارش ساخته شد تا از توجه شما سود ببرد. هم‌اکنون تنها افراد شرکت گیرباکس مهم هستند. به عقیده‌‌ی من، آن‌ها با استعدادترین و پرکاربردترین توسعه‌دهندگان بازی در جهان هستند.

ممکن است از خود بپرسید، راه کسب درآمد وب‌سایتی که آن گزارش را منتشر کرده چیست؟ در دنیای آن‌ها، محتوای گزارش‌هایشان صد در صد توسط مخاطبانشان تعیین می‌شود. بی‌اخلاقی راه کسب درآمد است.

بیشتر بخوانید:

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *