بازی Blair Witch برروی نینتندو سوییچ در تابستان امسال منتشر میشود

بازی Blair Witch برروی نینتندو سوییچ در تابستان امسال منتشر میشود

طبق اخرین اخبار بازی، بر این قرار است که بازی Blair Witch برروی نینتندو سوییچ منتشر شود و این خبر منتشر شده از Nintendo باعث خوشحالی طرفدار های این بازی و کاربران نینتندو شده است .

بازی Blair Witch از عنوان های داستان محور است که کمپانی سازنده ی بازی از فیلمی با این اسم الهام گرفته و دست به ساخت این بازی زده‌اند. این بازی در سال ۲۰۱۹ برای پتلفرم های PC و PS4 و XBOX ONE منتشر و بسیار مورد استقبال گیمر ها قرار گرفت و همچنین محبوبیت این گیم روز به روز بیشتر و سازنده های این گیم تصمیم گرفتند که بازی Blair Witch برروی نینتندو سوییچ را طی یک تریلر معرفی و در آینده ی نزدیک منتشر دهند . حال این گیم توسط استدیو بازی سازی Bloober Team در حال توسعه برای نینتندو سویچ است.

داستان بازی Blair Witch برروی نینتندو سوییچ

این بازی در ژانر ترس و حشت میباشد و داستان این بازی در سال ۱۹۹۶ میلادی جریان دارد . شخصیت این بازی به نام الیس در نقش یک مامور سابق پلیس در جریان است که از نظر روحی و روانی در شرایت مناسبی نیست و به او ماموریت داده میشود که در جنگل‌های Burkittsville مشغول پیدا کردن یک پسر گمشده شود که در این جنگل اتفاقات وحشتناکی برای وی صورت میگیرد . شما میتوانید در این بازی ترس را تجربه کنید.

این بازی قرار است در تابستان امسال برای این کنسول منتشر شود اما هنوز تاریخ دقیق‌تری و یا خبر زیادی در مورد این بازی منتشر نشده است و. شما میتوانید از ویدیو پایین تریلر این بازی مخصوص نینتندو سویچ را ببینید.

بیشتر بخوانید : 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *