امکان دارد که حالت Blackout به بازی Call of Duty Warzone اضافه شود

امکان دارد که حالت Blackout به بازی Call of Duty Warzone اضافه شود

طبق آخرین اخبار بازی، امکان دارد که حالت Blackout در Warzone اضافه شود و یا در برنامه های Call of Duty 2020 برای عنوان Warzone باشد.

گزارشگر بازی ها، جفری گروب در توییتر گفته است که : ” خاموشی و ساکت بودن امسال با گزینه های سیاه باز خواهر گشت و سکوت را شکست خواهد داد.” وی همچنین در گفتگوی خود با صنعت تام هندرسون توضیح داد که این بازی جایگزین Warzone نخواهد بود بلکه بخشی از آن میشود.

توییت تام هندرسون در مورد حالت Blackout در Warzone

افراد زیادی نگران این موضوع هستند، اما آنچه به من گفته شده است این است که آنها بخش های جداگانه ای نخواهند بود. 

انها IWs Warzone و Tryarchs Blackout نیستند ولی آنها همان BR خواهند بود فقط با این تفاوت که امکان دارد بخشی از نقشه ها و اصلحه های Blackout در Warzone اضافه شود.

این ایده با آنچه که Infinity Ward در مورد برنامه های خود سخن گفته است تازگی ایجاد نمیکند. بازی آینده سری Call of Duty هنوز اعلام نشده است. اما باز این امکان را دارد که نسخه ی ۲۰۲۰ بازی Call of dury عنوان Black ops Cold War باشد که اخیرا یک لیست الفا در فروشگاه PSN نشان میدهد که نزدیک است معرفی این بازی به زودی فاش شود.

در رویداد PS5 Future of Gaming که قرار است فردا بعد از ظهر در ایالات متحده آمریکا پخش شود، آیا Treyarch و Activation میتوانند به خوبی خود را نشان دهند و یا بازی جدید خود را معرفی کنند. هنوز هیچ چیز معلوم نیست و باید منتظر شروع رویداد فردا بمانیم و بدانیم که Activasion چه برنامه ای برای هوادارن خود دارد.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *