نسخه ی جدید بازی Bioshock در حال ساخته شدن است

نسخه ی جدید بازی Bioshock در حال ساخته شدن است

طبق اخرین اخبار بازی دو. کمپانی ۲k games و تیک تو (Take Two)خبر از انتشار نسخه جدید bioshock با عنوان Bioshock 4  در یک کمپانی جدید به اسم Cloud Chamber در چند سال آینده میدهد .

در سه ماه گذشته دو کمپانی بزرگ بازی سازی ۲k games و تیک تو در ماه دسامبر طی یک خبر اعلام کردند که میخواهند بر روی پروژه ی جدیدشان یعنی بازی Bioshock 4 در یک کمپانی جدید نامبرده کار کنند .از سه ماه گذشته تا به امروز خبری دیگر از نسخه جدید bioshock انتشار داده نشده است و همچنان باید تا چند مدت و یا شاید تا یکی دو سال آینده صبر نمود تا اخبار جدیدی از این بازی انتشار داده شود و نیز این خبر را میرساند که طرفداران نباید به این زودی منتظر انتشار تریلر و یا اخبار جدیدی از این بازی باشند .

نسخه جدید bioshock

پروژه ی ساختن بازی بایوشاک با اسم رمزی Parkside در حال ساختن است که قسمتی از بازی Bioshock  است . بازی بایوشاک طبق اخرین اخبار هنوز در مرحله ساخت و طراحی اولیه میباشد.

از منابع آگاه به این پروژه اینگونه نقل قول میشود که :

اگر کسی از تیم Hangar 13 می‌خواست [درباره پروژه Parkside] با افراد تیم مخفی (که بالاتر ذکر شد) صحبت کند، آن‌ها می‌گفتند: «اوه نه؛ ما واقعا نمی‌توانیم درباره‌اش حرفی بزنیم!» اعضای این استودیو اصلا علاقه‌ای نداشتند که در مورد این موضوع صحبت کنند.

bioshock

و همچنین در پاییز سال ۹۴ مالک ۲k Games اینگونه در مورد بازی Bioshock میگوید :

بدون شک بایوشاک یک مجموعه‌ی دائمی است.

BioShock: The Collection اخرین سری بازی های بایوشاک بود که در سال ۲۰۱۶ برای هوادارن منتشر داده شد .  که این نسخه از بازی در ماه فوریه رایگان بر روی اکانت پلی استیشن پلاس و برای کنسول های نسل هشتمی قرار گرفت و طرفداران توانستد این مجموعه از سری بازی بایوشاک ۱ و ۲ و۳ را با کیفیت اچ دی اجرا کنند .

در پایان انتظار میرود که کمپانی تو کی گیمز اخبار جدید و یا تریلر جدیدی را از این بازی انتشار دهد و چگونگی موضوع داستان این بازی را به طرفداران خود برساند .

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *