بازی biomutant همچنان در دست ساخت میباشد

بازی biomutant همچنان در دست ساخت میباشد

منتظر بازی biomutant باشید ، طبق اخرین اخبار بازی، کمپانی توسعه دهنده  با نام Experiment 101 خبر از روند پایانی ساخت این بازی میدهند . بازی biomutant در سال ۲۰۱۷ برای اولین بار معرفی و تاریخ انتشار آن به سال ۲۰۱۹ انتقال داده شد . سال گذشته توسعه دهندگان این بازی، دو نسخه ی Atomic edition و Collector از این گیم رو نمایی کردند و هنوز گیم پلی و یا تصویر بیشتری از این بازی انتشار داده نشده است . و همچنان گمان میرود که این گیم در درست توسعه و ساخت میباشد. و همچنان باید منتظر بازی biomutant باشید .

کمپانی Experiment 101 در اکانت توییتر خود در مورد بازی biomutant این چنین میگوید :

اجازه دهید تا به علاقه‌مندان اطمینان دهیم که درحال‌حاضر توجه ما کاملاً روی این بازی متمرکز شده و ما در سخت‌ترین حالت ممکن مشغول کار روی آن هستیم. ما تمام تلاشمان را به کار گرفتیم تا Biomutant را به بهترین بازی ساخته شده توسط هریک از اعضای تیم تبدیل کنیم. سعی ما بر این است که این بازی در بهترین و سرگرم ‌کننده‌ترین حالت ممکن ساخته شود

 

همچنین این استدیو اعلام کرد که در طی چند ماه گذشته مشغول انجام مراحل تکمیلی این گیم بوده است :

همانطور که شاید برخی از شما هم از آن مطلع باشید، مراحل پایانی و تکمیل فرایند ساخت یک بازی، همیشه دوره‌ی طولانی، چالش‌برانگیز و غیرقابل پیشبینی بوده است. بزرگی، گستردگی و پیچیدگی پروژه‌ی Biomutant نیز مزید بر علت شده تا این مرحله بیشتر به طول بینجامد. ما به محض این که تیم توسعه‌دهندگان بازی به جمع‌بندی و اطمینان لازم برسند، تاریخ انتشار این بازی را نیز اعلام خواهیم کرد.

استدیو Experiment 101 در رابطه با گزارشات مالی شرکت THQ Nordic برای ماه های آخر سال ۲۰۱۹ میلادی گزارشاتی در این خصوص منتشر گرده است که بخشی از آن میخوانیم :

این سؤال همیشگی که بالاخره چه زمانی برای انتشار بازی Biomutant در نظر گرفته خواهد شد، همچنان توسط هواداران مطرح می‌شود. حقیقت امر این است که تیم توسعه‌دهندگان این بازی کوچک و متشکل از ۲۰ نفر بوده و تکمیل فرایند توسعه‌ی بازی‌، زمان زیادی را از آن‌ها گرفته است. به محض این که از امکان تکمیل پروسه‌ی ساخت این بازی تا یک زمان مشخص اطمینان حاصل شود، THQ Nordic زمان رسمی عرضه‌ی Biomutant را اعلام خواهد کرد.

هم اکنون بازی biomutant برای کنسول های نسل هشتمی و کامپیوتر های شخصی در دست ساخت میباشد . و منتظر بازی biomutant باشید‬‎.

بیشتر بخوانید :

 

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *