نقد و نمرات بازی Beyond a Steel Sky منتشر شد

نقد و نمرات بازی Beyond a Steel Sky منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار بازی، نقد و نمرات بازی Beyond a Steel Sky توسط سایت های بزرگ منتشر شده است. حال نگاهی بر این نقد ها داشته باشیم.

عنوان محبوب Beyond a Steel Sky یک بازی ۳D به سبک ماجراجویی میباشد که داستان آن جذاب نیز میباشد . در این بازی که در آیPC و سیستم عامل iOS در دسترس قرار گرفته و توانسته است طرفدار های زیادی به جود جذب کند. حال نگاهی بر این نظرات سایت های بزرگ را در مورد این بای ببینیم.

سایت DarkStation نمره ۹ از ۱۰ را به این عنوان داده است .

رابرت فاستر شخصیتی کاملا مثبت در بازی Beyond a Steel Sky است که هیچ شیطان درونی ندارد. همین مسئله و ظاهر وی باعث می‌شود تا بسیاری از بازی‌بازان از به دست گرفتن کنترل وی به وجد بیایند. این در حالی است که سایر کاراکترهای بازی ممکن است کمی پلیدی یا مهربانی را چاشنی اخلاق خودشان کنند و نباید کاملا به آن‌ها اعتماد کرد. حتی اگر نسخه‌ی قدیمی این سری یعنی Beneath A Steel Sky را هم بازی نکرده باشید، از تجربه‌ی عنوان جدید لذت خواهید برد. برخلاف نسخه‌ی قدیمی که چندان داستان خوبی نداشت، در نسخه‌ی جدید شاهد روایت بهتر و گیم‌پلی طولانی‌تر هستیم؛ چرا که بیش از ده ساعت زمان می‌برد تا این نسخه را به پایان برسانید.

در نقد و نمرات بازی Beyond a Steel Sky سایت GameWatcher نمره ۹ از ۱۰ را به این عنوان داده است .

Beyond a Steel Sky ما را به یاد عناوین شرکت تل‌تیل گیمز (Telltale Games) می‌اندازد؛ با این تفاوت که در این بازی می‌توانید نکات بهتر و جذاب‌تری را مشاهده کنید. داستان، صداگذاری شخصیت‌ها، گرافیک و سبک بازی باعث شده است که آن را به همه‌ی دارندگان رایانه‌های شخصی و iOS پیشنهاد کنیم.

نقد و نمرات بازی Beyond a Steel Sky

سایت GameGrin  نمره ۸ از ۱۰ را به این عنوان داده است .

Beyond a Steel Sky یک ماجراجویی خارق‌العاده و جذاب با معماهای بعضا پیچیده است که نباید از تجربه‌ی آن غافل شوید. با این که برخی باگ‌های بازی ممکن است آزار دهنده باشند، اما به طور کلی این عنوان را می‌توان بازگشت خوبی برای کاراکترهایی همچون فاستر و جوی دانست.

در نقد و نمرات بازی Beyond a Steel Sky سایت GameSpew  نمره ۹ از ۱۰ را به این عنوان داده است .

در Beyond a Steel Sky باید سفری پرخطر را آغاز کنید که وقایع تلخ و شیرینی هم برایتان رخ خواهد داد. البته بد نیست بدانید که این سفر چندان هم بی عیب و نقص نیست و برخی از ایرادات بازی، هواداران را دل سرد خواهد کرد.

سایت PC Invasion نمره ۷ از ۱۰ را به این عنوان داده است .

Beyond a Steel Sky دارای برخی مشکلات فنی است که شاید برای بازی‌بازان دردسرساز باشد. با این حال به دلیل داستان پردازی عالی، می‌توان گفت که از تجربه‌ی این بازی احساس بسیار خوبی به شما دست خواهد داد.

سایت RAGEquit.gr نمره ۷.۶ از ۱۰ را به این عنوان داده است .

نخستین چیزی که از بازی Beyond a Steel Sky به چشم می‌آید، داستان جذاب آن است. با وجود برخی باگ‌ها و مشکلات عجیب، می‌توان این بازی را یک تجربه‌ی عالی دانست.

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *