خبر کنسل شدن کنفرانس مجازی مطبوعاتی بتسدا

خبر کنسل شدن کنفرانس مجازی مطبوعاتی بتسدا

طبق اخرین دنیای بازی، خبر کنسل شدن کنفرانس مجازی مطبوعاتی بتسدا تایید شده است اما بتسدا خبرهای بیشتری را در ماه های آینده منتشر میکند.

کنفرانس مطبوعاتی مجازی کمپانی بتسدا در ماه ژوئن به دلیل عوارض و همه گیر شدن ویروس کرونا برگذار نمیشود. آقای پیت هینز معاون بازاریابی Bethesda Softworks در توییتر خود در مورد کنسل شدن کنفرانس مجازی مطبوعاتی بتسدا گفته است که با توجه به ویروس کرونا و همه‌گیر شدن آن در ماه ژوئن میزبان کنفرانس دیجیتال (مجازی) مطبوعاتی نیستیم ولی ما خبر های زیاد و جالبی را در مورد بازی های خود داریم صبر کنید تا در ماه های آینده شاهد این خبر ها باشید .

کنسل شدن کنفرانس مجازی مطبوعاتی بتسدا

در چند سال گذشته ، کمپانی بتسدا همیشه کنفرانس های خود را در مجاورت رویداد E3  برگذار کرده است . اما به دلیل ویروس کرونا سه هفته پیش مراسم E3 2020 لغو گردید و همین امر باعث شد برای حفظ سلامت کارمندان و طرفداران این کنفراس لغو شود و باید گفت که همیشه بتسدا به پیشنهاد های دیجیتال متکی بوده است. در ادامه باید گفت که XBOX  و Ubisoft هردو متکی بر این بودند که میزبان رویداد های آنلاین (مجازی) باشند تا بتوانند لغو شدن E3 2020 را جبران کنند اما تا اکنون خبری بر این وقایع منتشر نشده است . باز با این حال انتظار میرود که بتسدا با لغو کردن این کنفرانس بتواند قوی تر از گذشته وارد بحث شود ولی باز گمان میرود که به محض آرام شدن وضعیت کرونا این مراسم برگذار شود.

باید گفت که قطعا کمپانی Bethesda حرف های زیادی را برای گفتن دارد و طرفداران همه آماده ی شنیدن هر نوع اطلاعاتی در مورد بازی ها هستند .

بیشتر بخوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *