بهترین بازی های کامپیوتری در چند سال اخیر

بهترین بازی های کامپیوتری در چند سال اخیر

در این مقاله میخواهیم بهترین بازی های کامپیوتری در چند سال اخیر برای پتلفرم Pc که برای بیشتری از گیمر ها جذاب و سنگین بوده است را معرفی کنیم.

یکی از بهترین بازی های کامپیوتری GTA V

بهترین بازی های کامپیوتری

بیش از پنج سال از عرضه ی بازی GTA V میگذرد و کمپانی راک استار گیمز در ساخت این بازی شاهکاری را برای گیمر ها خلق کرد . بازی GTA V  همه ی ما با آن آشنا هستیم و میدانیم که محبوب ترین بازی در سبک جهان آزاد میباشد. همه ی بازی هایی که مهر راکستار بر روی آن است هیچگاه نمیتواند بد باشد و GTA V از بهترین بازی های کامپیوتری برای پتلفرم PC است .

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

بازی محبوب راینبو سیکس سیج در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۵ میلادی توسط کمپانی مایکروسافت برای پتلفرم های کنسول نسل هشتمی و رایانه های شخصی عرضه شد . سبک این بازی اول شخص شوتر میباشد که با گیم پلی و گرافیک بی نظیر توانست چهار جایزه را نسیب خود کند که به همین دلیل نظرات مثبت زیادی را به خود جلب کرده است.

بازی Dota 2

Dota 2 یک بازی آنلاین چند نفره در سبک استراتژی است که شما وظیفه محافظت از ساختمان های باستانی و مقابله با گروه های دشمن را دارید . در Dota 2 میتوانید از میان ۱۱۷ هیرو یکی را به عنوان قهرمان خود انتخاب کرده و با دشمان خود بجنگید و همچنین به مرور زمان و با کسب امتیاز میتوانید آیتم و قدرت های زیاد و جالبی را برای قهرمان خود بخرید.

یکی از بهترین بازی های کامپیوتری بازی Apex Legends

بهترین بازی های کمپیوتری

بازی Apex Legends که با اسم (استوره های اپکس) در بین ما معروف شده است . یک بازی در سبک بتل رویال میباشد . شما میتوانید با دوستان خود یک گروه را تشکیل داده و به جنگ با دشمنان خود بروید . طبق اخرین اخبار این بازی تعداد بازیکنان این گیم از مرز ۵۰ میلیون گذشته است .

بازی Assassin’s Creed Odyssey

اگر به دنبال یک بازی با عنوان نقش افرین اکش باشیم قطعا سری بازی های اساسین کرید از بهترین های این سبک میباشد . جدید ترین بازی کمپانی Ubisot در این سبک بازی Assassin’s Creed Odyssey است که در تاریخ ۵ اکتبر ۲۰۱۸ برای پتلفرم های PC و کنسول های نسل هشتمی عرضه شد . همچنین اخباری از انتشار نسخه ی بعدی این سری از بازی اساسین وجود دارد که میتوانید در اینجا دنبال کنید.

بازی پر طرف دار ماینکرفت Minecraft

از محبوب ترین بازی های جهان که در پتلفرم Pc  و گوشی های اندوریدی طرفدار زیادی را به خود جذب کرده است Minecraft است . این بازی در سال ۲۰۱۱ و تنها توسط یک نفر توسعه و انتشار داده شد . ماینکرفت در سبک بقا است و شما میتوانید زمین بازی را شخصی سازی کرده و با استفاده از لوازم هایی ک در اختیار دارید وسایل و دستگاه های جالبی را بسازید.

Call of Duty: Modern Warfare

همه ی ما با مجموعه بازی های ندای وظیفه (Call of Duty) آشنا هستیم و میدانیم این سری از بازی ها از شاهکار های اکتیویژن هستند . بازی Call of Duty: Modern Warfare در تاریخ ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹ برای پتلفرم های PC و PS4 انتشار داده شد . میتوان گفت این بازی از ترکیب مجموعه بازی های Modern Warfare 1،۲،۳ است که توانست پس از انتشار طرفدار و گیمر های زیادی را به خود جذب کند.

 

بهترین بازی های کامپیوتری سال ۲۰۱۹ میلادی Red Dead Redemption 2

این بازی را میتوان با عنوان شاهکار کمپانی راکستار یاد کرد و همچنین از بهترین بازی های کامپیوتری در سال ۲۰۱۸ است. سبک بازی Red Dead Redemption 2 اکشن-جهان باز و ماجراجویی است که با گرفیک فوق العاده و گیم پلی بی نظیر توانست امتیاز و نظرات زیادی را به خود جلب کند .

The Witcher 3: Wild Hunt

بهترین بازی های کامپیوتری

اگر سریال ویچر را دیده باشید دیگر نیازی به معرفی این گیم نیست و میدانیم چه شاهکاری در سبک اکشن-نقش آفرینی میباشد .شما در این بازی وظیفه دارید که با موجودات عجیب غریب مقابله کرده و آنهارا نابود کنید همچنین شخصی سازی قسمت دیالوگ و گرافیک، این گیم را بیشتر بین گیمر ها محبوب کرده است .

بیشتر بحوانید :

نظرات ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *